Drempetić ''panenkom'' srušio Gaj Mače

Kup NS KZŽ-e, četvrtfinale: Stubica – Gaj Mače 1:0

Danas je u Donjoj Stubici odigrana četvrtfinalna utakmica Kupa NS KZŽ-e. Kako su se sastali Stubica, koja vrlo dobro igra u 4. NL središte i Gaj Mače, koji je vrlo dobar u 3. HNL središte, očekivala se kvalitetna i zanimljiva utakmica. No, u prvih 45 minuta vidjeli smo jako oprezne ekipe i vrlo malo prilika. Za goste izdvajamo udarac glavom Iskrića pored gola i prodor Drempetića za domaćine, ali i slab udarac u ruke golmanu Bobincu. U nastavak Gaj ulazi konkretnije, pa Cvrtila u 60. minuti na povratnu Šabana, pogađa prečku. No, Stubica je izdržala nalete i onda povela. Nakon što je u kaznenom prostoru u skok fauliran Lešković, nakon konzultacija sa pomoćnim sucem Sinkovićem, glavni sudac Turčin pokazuje na 11 metara, a Drempetić ''panenkom'' pogađa za 1:0 i baca u delirij domaće navijače. Gaj je pokušavao, no Stubica se uspješno brani, iako u sučevoj nadoknadi sa 10 igrača, jer je zbog dva žuta isključen Filip Pirički i odlazi u polufinale.

Među četiri Klanjec, Golubovec i Straža

Danas su odigrane sve utakmice četvrtfinala zagorskog kupa, a uz Gaj ispao je i drugi zagorski trećeligaš. Naime, Klanjec je sa 2:0 pobijedio Zagorec iz Krapine. Do polufinala stigli su i Golubovec, koji je sa 3:1 pobijedio Rudar DZ, te Straža, koja je sa 4:1 izbacila Oroslavlje. Parovi polufinala, koje je na rasporedu na proljeće bit će izvučeni na zimskom plenumu klubova KZŽ-e.

Na većini cesta promet teče bez posebnih ograničenja, osim na dionicama gdje traju radovi. U Gorskom kotaru ponegdje ima magle, a kolnici su mjestimice mokri i skliski u Hrvatskom primorju i Gorskom kotaru.  Do 23. prosinca između 09:00 i 1...