Dario Bobek u tvrdoj utakmici eurogolom donio nova tri boda

4. NL – središte skupina A: 10. kolo: Golubovec – Odra 1:0

Golubovec je u 10. kolu 4. NL središte skupina A dočekao Odru. Kako je dan prije Tondach pobjedom u zagorskom derbiju protiv Stubice izbio na prvo mjesto, Golubovec je tražio novi domaći uspjeh za povratak na prvo mjesto. Već od samoga početka pokazalo de da će to biti jako tvrda i čvrsta utakmica, protiv Odre, koji su bili vrlo čvrsti u bloku. U prvom poluvremenu Golubovec je pokušavao, ali prilika nije bilo puno. Ipak u dva navrata Dubravko Vujica je sam išao na golmana, no nije realizirao prilike. Ipak, u završnici poluvremena događa se trenutak odluke. Igrala se 40. minuta kada je upućena duga lopta na lijevu stranu, nekako se odbila na nekih 18 metara do Darija Bobeka, a ona je uslijedio fantastičan udarac u kontra rašlje za 1:0. Pravi eurogol.  U nastavku Golubovec je pao, a Odra je osvježila kadar sa izmjenama. No u tom periodu teško je nešto za izdvojiti. Domaćini su pokušali obraniti vodstvo, imale neke polu kontre, no dosta potrošeni nije to bilo ništa konkretno. No, u fazi obrane sve je funkcioniralo. Iako nije bilo lako, možda i najteže do sada, Golubovec je stigao do još jedne pobjede, zadržao niz nepobjedivosti i ostao na vodećoj poziciji. U 11. kolu Golubovec će u Zabok na zagorski derbi protiv Mladosti.