Ivica Pavlek podnio neopozivu ostavku na mjesto predsjednika ŠD Tondach
Na sastanku Izvršnog odbora Športskog društva Tondach, koji je održan u srijedu 19. svibnja neopozivu ostavku podnio je predsjednik društva Ivica Pavlek. ''Podnosim neopozivu ostavku na mjestu predsjednika Društva zbog privatnih obaveza, te zbog nekorektnog i neodgovornog ponašanja Sportske zajednice Općine Bedekovčine prema najvećoj i najbrojnijoj članici SZOB.
Naime u nekoliko navrata smo se očitovali o financijskim problemima u Društvu, ali nije bilo sluha za naše probleme. Napominjem da smo mi u redovnom natjecateljskom periodu, da se redovito održavaju igrališta i popratni objekti bez obzira na pandemiju Covid 19.'' – očitovao se Pavlek i dodao: ''Koristim priliku da zahvalim svima koji su na bilo koji način pridonosili uspješnom radu i razvoju Društva, posebno Izvršnom odboru. Zahvaljujem na suradnji svim trenerima omladinskog pogona, posebno voditelju Tomislavu Đureku, treneru seniorske ekipe Robertu Varjačić, te kompletnoj seniorskoj ekipi. Bila mi je čast i zadovoljstvo biti na čelu ovog Društva, te apeliram na sve zaljubljenike nogometa i NK Tondach da i dalje podržavaju rad i aktivnost Društva i iskreno se nadam boljim vremenima za ŠD tondach.'' napisao je u očitovanju Pavlek, koji je na čelu kluba iz Bedekovčine bio od 2016. godine, a pod njegovim vodstvom kao predsjednika, klub se etablirao kao stabilan član 4. NL središte. Na sastanku Izvršnog odbora odlučeno je da će ulogu vršitelja dužnosti predsjednika preuzeti dopredsjednik Društva Mario Potočki, sve do Izvanredne izborne skupštine za koju se još ne zna točan termin.
Prethodni članak
Sljedeći članak
STRAVA U ZAGORJU: Ubio ženu pa sebe! Slijedi očevid
Doznajemo detalje požara u zabočkom CIAK-u: Radnici nam ispričali kako je sve krenulo
NOVI DETALJI UBOJSTVA U ZAGORJU: Vatrenim oružjem ubio ženu, pa si presudio u klijeti
Požar u domu za starije! Traje evakuacija 250 korisnika, vatrogasci na terenu: 'Vlada panika'
UŽAS U BEDEKOVČINI: Ženu je ubio kod susjeda, sebe u klijeti. Četvero djece ostalo bez roditelja
PROMETNA NESREĆA: Vozačica Mercedesom sletjela s ceste, u tijeku je očevid
NOVA OPASNOST: Prvi slučaj kuge kod ovaca, usmrćeno ih 26
[FOTO] ‘KRAPINI ZA ROĐENDAN’: Održano veliko izviđačko okupljanje više od 200 djece i mladih
[FOTO] Veliki uspjeh: DVD Špičkovina osigurao 45.000 eura za energetski projekt
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
Najbolji popusti za predblagdanski shopping
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
