1. kolo kup NS KZŽ: Zaslužena pobjeda Klanjca

U 1. kup kupa NS KZŽ nogometaši Klanjca zasluženo su u Poznanovcu slavili protiv domaćeg Inkopa s 2:1 i tako se plasirali u osminu finala.

Nema se što zamjeriti domaćima, hrabro su se borili do kraja, no u ovom trenutku Klanjec je jednostavno bolja momčad. Nakon dva promašena "zicera" Josip Kolar namijestio je nišanske sprave i akciju koju su započeli Vrabec i Brlek okrunio je pogotkom za 0:1.

Domaći su izjednačili u 34. minuti nakon kornera kojeg je s desne strane izveo Šoprek, a Lešković lijepo nogom loptu spremio u mrežu za 1:1. Konačnih 1:2 postavio je Vrabec u 50. minuti utakmice udarcem glavom na ubačaj Pavlinića koji je probio lijevu stranu. U drugom dijelu s dvije odlične obrane istkanuo se domaći vratar Hursa, koji je skinuo "zicere" Pavliniću i Vrabecu.