Savršeni niz i dalje

U 4. kolu 4. NL središte skupina A, u drugoj domaćoj utakmici zaredom vodeći Golubovec je dočekao Ilovac. U prvom dijelu Golubovec je izgledao jao dobro i u tom dijelu igre riješio je utakmicu. Pomoglo je rano vodstvo već u 6. minuti. Nikola Bobek je presjekao jednu loptu na nekih 25 metara, osvaja nešto prostora i pronalazi Dubravka Vujicu, koji rutinirano pogađa za 1:0. Nakon toga i Vujica i Silvio Vukić imaju prilike, ali ih ne koriste. No, ipak u 39. minuti dolaze do 2:0. Korner je izveo Nikola Bobek, Lovro Tepuš je odlično reagirao i ispred golmana Bogovića glavom zabio za 2:0. U završnici poluvremena zbog ozljede igru je morao napustiti Patrik Sokolić, a na poluvremenu je u svlačionici morao ostati i Dario Bobek. U nastavku pad igre domaćina, no ipak kontrola utakmice, sve do same završnice, točnije do 90. minute kada gosti smanjuju na konačnih 2:1. Malu nepažnju domaćina iskoristio je Leon Draganjac i zabio za smanjenje rezultata. Tako nakon četiri kola Golubovec i dalje ima maksimalnih 12 bodova, a u subotu će u 5. kolu gostovati kod Blata.

4. NL – središte skupina A, 4. kolo

GOLUBOVEC – ILOVAC 2:1 (2:0)

SUCI:  Orak, Pajdić, Hudiček   GLEDATELJA: 50

STRIJELCI: 1:0 Vujica 6', 2:0 Tepuš 39', 2:1 Draganjac 90'

GOLUBOVEC: Škvorc, Mat. Bobek, Tepuš, Poslon, Vujica, N. Bobek, D. Bobek (46' Horvat Vuk), Mar. Bobek, Kanceljak (46' N. Bobek), Sokolić (42' Mlakar), Vukić; trener: Tomislav Škudar

ILOVAC: Bogović, Vratarić, Markuš, Kladušan (79' Lesić), Valentić (63' Draganjac), Macan, Kusanić, Capan (79' Banjavčić), Rehorić (63' Pežgaj), Jurčić, Šaflin (63' Boljar); trener: Marko Poljak