Golubovec do nove pobjede

4. NL – središte skupina A: 3. kolo: Golubovec – Sesvetski Kraljevec 2:0

U 3. kolu 4. NL središte skupina A vodeći Golubovec je dočekao Sesvetski Kraljevec. Golubovec je u prvenstvo krenuo sa dvije pobjede, dok je Sesvetski Kraljevec, nakon uvodne pobjede kod Ivančica, na domaćem terenu primio čak šest komada od Devetke. U prvih 45 minuta gledatelji nisu vidjeli pino od igre, a niti neke konkretne prilike, ali ipak je Golubovec na odmor otišao sa 1:0. Gol je stigao nakon kaznenog udarca u 8. minuti. Do penala je došlo nakon igranja rukom nekoga od gostiju u kaznenom prostoru, a siguran realizator bio je Dubravko Vujica. I gosti su u prvoj dionici igre zazivali kazneni udarac, kada je Matija Bobek primio jednu loptu, ali ona je tada već bila izvan igrališta. Ono što je bilo loše za domaćine, jest da je već u 33. minuti Ivan Risek morao napustiti igru zbog bolova u koljenu, pa je trener Škudar morao 'prisilno' mijenjati. U nastavku, već u 49. minuti gostu su mogli do izjednačenja. Nakon kornera domaćina i obrane gostujućeg golmana Ivana Jurića- Barea, krenula je kontra gostiju, koja je završila padom u kaznenom prostoru, nakon duela sa Patrikom Sokolićem, koji ga je prati. Domaćini su smatrali da je penal prestrogo dosuđen, no naravno to nije promijenilo odluku mladog suca Arijana Goluba. No, Filip Škvorc na golu Golubovca brani udarac Ivana Švigira i čuva vodstvo Golubovca. Nakon obranjenog penala, Golubovec se diže, počinje s dominacijom. U 60. minuti Marko Poslon  osvaja puno prostora po desnoj strani, daje povratnu loptu za Darija Bobeka, koji pogađa za 2:0. Vrlo brzo nakon drugog gola gosti su ostali i sa igračem manje. Ivan Švigir je u samo osam minuta zaradio dva žuta kartona, oba zbog preoštrog starta, prvi u 56., a drugi u 64. minuti, što je značilo i isključenje. Golubovec je do kraja imao još dosta prilika, izdvajamo udarac Vujice nakon proigravanja Poslona i sjajnu obranu Jurića – Barea, pa još dva pokušaja Vujica iz slobodnjaka, prilike Kanceljaka i Vukića. Još pokoji pokušaj gostiju neutralizirao je odličan Škvorc. U 4. kolu već u srijedu Golubovec je opet domaćin, dočekuje u 17 sati Ilovac, a već u subotu u 5. kolu u 16.30 sati gostuje kod Blata.