Zabok: U prvoj pripremnoj utakmici Mladost porazila Podsused

Arhivska fotografija
U svojoj prvoj prijateljskoj utakmici pred početak proljetnog dijela prvenstva u 4. HNL središte,

U svojoj prvoj prijateljskoj utakmici pred početak proljetnog dijela prvenstva u 4. HNL središte, Mladostaši su lako s dvije postave, u svakom poluvremenu po jedna, glatko s 3:0 porazili NK Podsused iz Zagreba.

Na teškom terenu, pobjeda je mogla biti i veća, ali Jovanović još nije podesio nišanske sprave. Na mahom odlične asistencije raspoloženog Fia, uspio je promašiti pet izglednih prilika.

Djelomično se iskupio s dva izvrsna dodavanja svom pakeru Fiu, koje on rutinirano koristi i postiže golove u 20. i 37. minuti. Treći pogodak postiže Golubić u 81. minuti za konačnih 3:0.

MLADOST
3 (2)
PODSUSED 0 (0)
ZABOK, Sportski park Zaseka – pomoćno igralište, GLEDATELJA: 20, SUDAC: Damir Ivančić (Zabok).
STRIJELCI: 1:0 Fio (20’), 2:0 Fio (37’), 3:0 Golubić (81’)

MLADOST: Rafajec, J. Tisanić, Šantalab, Radušić, Škrlec, Vančina, Ladan, Iskrić, Fio, Horvatek, Jovanović. Još su igrali: Horvat, Tkalčević, Belanović, Majstorović, Vidak, Rašić, Piljek, Golubić, Selimović. (Nedostaju: Mrazović, Andabak, S. Tisanić, Alitović, Klarić, Žagar). TRENER: Zoran Smiljanec.

PODSUSED: Nikolić, Antonić, Potočnjak, Jelić, Gagarica, Perica, Andrijanić, Jakešević, Skender, Skendrović, Gotal. Još su igrali: Sučić, Brezić, Jurički. TRENER: Ninoslav Brezić.