Zabočka Mladost u vodstvu

I nakon danas odigranih utakmica 13. kola 4. HNL Mladost iz Zaboka ostala je na vodećoj poziciji. Jedino ih je mogla pre

I nakon danas odigranih utakmica 13. kola 4. HNL Mladost iz Zaboka ostala je na vodećoj poziciji. Jedino ih je mogla prestići Sloga Grdelj koja je danas odigrala 2:2 protiv Ogulina.
Vrlo zanimljiva je bila utakmica u Poznanovcu između Inkopa i Klanjca. Prvo poluvrijeme je završilo bez golova. U drugom su poveli domaći u 54. minuti. Naguravanje unutar kaznenog prostora gostiju sudac Krčevski je okarakterizirao kao prekršaj za domaće i dosudio slobodan udarac s ruba kaznenog prostora!? Dok su gosti krenuli protestirati domaći su iskoristili gužvu i brzo izveli slobodan udarac i Mitrečić pogađa za 1:0. Vrlo brzo poravnao je Vrhovec odličnim udarcem pod prečku. U 63. minuti Potočki se našao u sendviču između Tomaškovića i Vrhovca, pao, a sudac je pokazao na bijelu točku. Strijelac s bijele točke bio je Smrekar.