Tondahu osma utakmica bez poraza

Piše: Tomislav Zrinšćak
TONDACH-Vrapče 2:0
Zlatni niz Tondacha se nastavlja. Već osam utakmica Bedekovčanci ne znaju z

Zlatni niz Tondacha se nastavlja. Već osam utakmica Bedekovčanci ne znaju za poraz. Nakon 4 remija, stigle su i 4 uzastopne pobjede.

Već u prvim minutama utakmice protiv Vrapča nazirala se nova pobjeda. Igrala se 6. minuta kada je Bunčec nakon loše intervencije Krznarića osvojio loptu i krenuo sam prema Mičiću koji odlično brani. Gosti prvi put prijete u 8. kada udarac Eršeka glavom, Grabušić izbacuje u korner.

Minutu kasnije Bunčec je po drugi puta sam pred gostujućim vratarem, koji i ovaj puta izlazi kao pobjednik. U 13. minuti Mičićeve reflekse oporobao je i Fio, čiji udarac iz slobodnog udarca gostujući vratar krajnjim naporom skreće u korner.

I onda u 29. minuti Tondach je svoju bolju igru okrunio pogotkom. Bunčec odlično prenaša jednu dugu loptu na noge Biškupu, a ovaj kreće sam prema nemoćnom Mičiću i sigurno puca tik uz desnu vratnicu za 1:0. Minimalno vodstvo nije zadovoljilo domaće i oni i dalje napadaju.

Nakon odličnog proboja Stanića u 37. minuti, Fio glavom puca 10 centimetara od lijeve Mičićeve stative. Stanić je svoj precizan udarac oprobao u 44. minuti kada iz teške situacije pogađa stativu iznenađenog Mičića.

Drugo poluvrijeme bolje je započelo Vrapče. U 50. minuti Juretić glavom puca pokraj gola, a u 58. oštar udarac Matića Grabušić skreće u korner. Inicijativa gostiju trajala je sve do 64. minute kada domaća škvadra iz jedne malonogometne akcije povećava vodstvo.

Lopta ulazi u šesnaesterac do Čehulića koji odlično petom pronalazi Fiu, a Fio takve prilike ne propušta i iz blizine sigurno puca kraj nemoćnog Mičića.

I nakon toga ponovno je sve na strani domaćih igrača koji su do kraja utakmice stvorili još 5 izglednih šansi, od kojih je svakako bila najzrelija Škrlecova, koji nakon greške Mičića iz blizine gađa stativu.

BEDEKOVČINA: igralište Tondacha,

GLEDATELJA: 250,

SUCI: Boban (V. Gorica), Regvart (Zagreb), Župan (Jakovlje), DELEGAT: Kezerić (Popovec).

STRIJELCI: 1:0 Biškup 29', 2:0 Fio 64.