Oroslavje i Mladost povećavaju prednost
Vodeće Oroslavje na svom je terenu ugostilo Stubicu i nakon regularnih 90 minuta nije bilo golova. Tada za domaće u igru
Vodeće Oroslavje na svom je terenu ugostilo Stubicu i nakon regularnih 90 minuta nije bilo golova. Tada za domaće u igru ulazi Hrgetić i u sudačkoj nadoknadi postiže gol za pobjedu Oroslavja.
Derbi kola igrao se u Zaboku između dviju zabočkih momčadi, Mladosti i Rudara. U prilično zanimljivoj utakmici sva tri boda ostala su na domaćem terenu. U Velikom Trgovišću susreli su se Zagorec i Rudar iz Mihovljana. Zagorec ovo proljeće još nije bio poražen, dok je Rudar stigao s dva poraza u nizu i na kraju odnio sva tri boda u Mihovljan. Klanjec je upisao drugu pobjedu u nizu. U ovom kolu savladali su Stražu. Inkop i Ivančica odigrali su neriješeno. Radoboj je s glatkih 3:1 savladao Jedinstvo.
Oroslavje i Mladost su i dalje na prvom, odnosno drugom mjestu. Rudari su međusobno zamijenili mjesta. Oštrc i Radoboj popeli su se za po stepenicu više, dok je Zagorec pao za dvije. Poredak u donjem dijelu tablice nije se mijenjao, ali se prilično zaoštrila borba za bijeg od predzadnje pozicije, jer još uvijek postoji mogućnost da iz 4. lige ispadnu i dva zagorska kluba, pa bi onda iz 1. ŽNL u drugu ispala dva kluba. S dvije uzastopne pobjede Klanjec se bodovno poravnao s Ivančicom, a ova dva kluba zaostaju bod za Stubicom. Tako da nas očekuje vrlo zanimljiv nastavak prvenstva i osim borbe za vrh i zanimljiva borba na dnu poretka.
Slijedeće, 19. kolo igra se u nedjelju 1. svibnja u 17 sati. Izuzetak je zabočka Mladost koja dočekuje Klanjec u 10 sati i za očekivati je pobjedu domaćina. Vodeće Oroslavje ima prilično teško gostovanje u Svetom Križu Začretju kod Jedinstva. Značajan podatak za ovaj susret je taj da Jedinstvo ovo proljeće na svom terenu ima stopostotni učinak. U Mihovljanu gostuje Inkop, dok u Dubravu Zabočku dolazi Oštrc. Oba Rudara trebala bi upisati sva tri boda da ostanu pri vrhu poretka.
Derbi začelja igra se u Zlatar Bistrici gdje Ivančica dočekuje Stražu. Statistika je na strani domaćina. Ivančica je u prvih 5 proljetnih kola poražena tek od vodećeg Oroslavja, dok Straža redovito s gostovanja odlazi praznih ruku.
Još se sastaju Stubica i Zagorec VT. Ovdje je statistika malo na strani domaćina. Stubica na svom terenu pobjeđuje, ali Zagorec još nije poražen na gostovanju.
Prethodni članak
Sljedeći članak
[FOTO] Viktor Šimunić predstavio svoju djevojku i objavio zajedničku fotografiju
Žena (64) svaki dan u crkvi krala milodar, 'ordinirala' je i na Veliku Gospu
Funkcija na klimi koju mnogi ne koriste: može smanjiti potrošnju, a prostor ostaviti rashlađenim
Nestale su barake na Bračku: Na njihovom mjestu već počeli radovi, evo što se sad gradi
Velika kiša novca u rujnu: 4 znaka neće znati gdje da stave sav taj novac – sudbina se mijenja preko noći
Evo gdje sutra u Zagorju od jutra neće biti struje
Drama: Zatvorenik pobjegao policiji!
Uručene iskaznice novim pripadnicima prometne jedinice mladeži
Peto dijete u obitelji Petek
Prijem za vatrogasce: ''Građani Varaždina u najtežim trenucima mogu računati na vrhunske profesionalce''
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
