Odigrane utakmice 1. kola županijskog nogometnog kupa

Piše: Tomislav Benčić
U nedjelju su odigrane utakmice 1. kola Kupa Nogometnog saveza Krapisnko-zagorske županije.

Radoboj je u ranoj fazi utakmice zgoditkom Dleska pobjedio belečku Mladost. Oštrc je izgubio od Pregrade 3:2 u produžetku, nakon što je utakmica završila 2:2. Najviše golova postignuto je u Konjščini gdje je Sloga, također u produžetku pobjedila nekompletnu momčad Vatrogasca 4:3, zgoditkom M. Kroka u 115. minuti susreta.

Svakako treba napomenuti da je Sloga vodila 3:1 do 89. minute, no tada je Cvrtila u dvije minute zabio dva gola. Vidno pojačan Zagorec VT pobjedio je Toplice 3:1. U ovoj utakmici čak su tri zgoditka postignuta udarcima s bijele točke. Schiedel je zabilježio uspjeh u G. Stubici pobjedivši M. Gubec 2:0.

Inkop je lako savladao Ivančicu 4:0, dok ništa teži posao nije imao Omladinac u Gubaševu protiv Đalskog, 3:0.

U većem djelu neizvjesnoj utakmici Rudar DZ je s dva gola tek pred kraj uspio pobijediti Stražu 3:1. Utakmica u Zaboku između Mladosti i Lobora je prekinuta kod 6:0 za domaću momčad, jer su gosti ostali sa šest igrača. Oroslavje je na svom terenu poraženo od Gaja 3:2, dok je Stubica pobjedila 2:1 Rudar iz Mihovljana.

U narednom kolu koje je na rasporedu u srijedu 21. rujna u 16 sati sastaju se: Stubica – Tondach, Inkop – Zagorec KR, Schiedel – Pregrada, Mladost MB – Jedinstvo, Gaj – Mladost Z, Predionica – Rudar DZ, Radoboj – Omladinac i Sloga – Zagorec VT.