Nogometaši Rudara iz Dubrave Zabočke proveli vikend na moru

Nogometaši Rudara iz Dubrave Zabočke proveli su vikend (6,7 i 8 ožujak) na moru, u Pakoštanima i odigrali dvije prijat

Nogometaši Rudara iz Dubrave Zabočke proveli su vikend (6,7 i 8 ožujak) na moru, u Pakoštanima i odigrali dvije prijateljske utakmice s tamošnjim županijskim ligašima. Odsjeli su u hotelu Marin, te su uz utakmice odradili i dva treninga.
Prvu utakmicu odigrali su odmah po dolasku 6. ožujka, a suparnik im je bila domaća ekipa Pakoštana. Rudar je pobijedio sa 2:0, golovima Hercega u 18. i 39. minuti. Dan kasnije, suparnik im je bila ekipa NOŠK Novigrad, koju su također uvjerljivo porazili sa 3:0, a strijelci su bili u 14. minuti Goran Herceg, u 58. Franjo Fotivec i u 81. Bačani Melko.

Utakmice su igrali u sljedećem sastavu: Mihovilić, T. Gregurić, Ban, Videk, Franc, Tuđa, Slukan, S.Gregurić, Herceg, Fotivec, G. Mutak, još su igrali: K. Mutak, Ležaić, Gorički, Ferenčak, Jug, i Trgovec. U stručnom vodstvu bili su trener Ivica Jurinec, pomoćni trener i trener vratara Damir Cujzek, te dopredsjednik kluba Darko Trgovec, uz legendu kluba u ulozi vozača Petra Videka „Perana“. Na put nisu mogli Brezak, Jurinić, Majerić, Kraljić i Ivetić zbog privatnih obaveza.

Trener Jurinec vikend je ocijenio uspješnim, ne samo zbog rezultata već zbog same atmosfere koja je u klubu odlična i nada se da će u prvenstvo ući dobro pripremljeni.