Najava 5. kola II. ŽNL KZŽ: Derbi u Pregradi
Nakon četiri kola uvoda polako se zahuktava situacija u II. ŽNL KZŽ, koja će po svemu sudeći biti zanimljiva do posljednjeg kola.
Nakon četiri kola uvoda polako se zahuktava situacija u II. ŽNL KZŽ, koja će po svemu sudeći biti zanimljiva do posljednjeg kola. Najzanimljiviji ogled održat će se u Pregradi, gdje domaćin očekuje Toplice, momčad koja uz Ivančicu i Matiju Gubec još uvijek ima stopostotan učinak. U pitanju je i susjedski prestiž, što će ovom susretu dati dodatnu draž.
Ivančica je trenutno na vrhu, a sigurno tamo želi i ostati. Da bi se to i ostvarilo u Zlatar Bistrici mora pasti dojučerašnji prvoligaš Omladinac.
Ovu jesen odlični Matija Gubec u prošlom je kolu bio slobodan i odmoran dočekuje Milengrad koji mu ne bi trebao praviti veće probleme.
Visoke ambicije gaji i Vatrogasac, osobito nakon gostujuće pobjede u Zlataru kod Oštrca. Momčad iz Brezove ne krije da želi sam vrh, a ako želi ostati u borbi za povratak u prvoligaško društvo pobjeda protiv Đalskog se nameće kao imperativ. No nemojmo se zavaravati da će do nje doći lako.
Svakako bi trebao biti zanimljiv i dvoboj dvaju susjeda na ljestvici. Šesto plasiranog Oroslavja i sedmog Lobora koji je domaćin u ovoj utakmici i sigurno će dati sve da osvoji tri boda kojima bi se vinuo u gornji dom ljestvice.
Razočaravajući start Oštrc će pokušati popraviti pobjedom protiv Mladosti u Belcu, no to neće biti nimalo lako posao.
Parovi 5. kola, nedjelja 22. rujna u 16 sati:
Pregrada-Toplice
Ivančica-Omladinac
Vatrogasac-Đalski
Mladost (B)-Oštrc
Lobor-Oroslavje
Matija Gubec-Milengrad
Prethodni članak
Sljedeći članak
Preminula je jedna od najvećih zagorskih glazbenih legendi - omiljeni Radek
[VIDEO] Teška prometna nesreća: Troje ljudi ozlijeđeno, stigao helikopter!
Tuga u zagorskom nogometu. Preminuo je jedan od najboljih zagorskih nogometaša u povijesti.
Preminuo popularni hrvatski glazbenik (62). Oprostio se i Thompson: 'Napustio nas je veliki čovjek'
Idućeg vikenda pomičemo sat, ali oprez - ove godine na jednu stvar morate obratiti pažnju
Zvijezde NE spremaju prvoaprilsku šalu: 1 znak 1. travnja čeka sudbinski preokret
Nebeski blagoslov na Uskrs: Ova 3 znaka dobivaju sve odjednom – sudbina im vraća dug u ljubavi, sreći i novcu
Stručnjakinja tvrdi: Ove će namirnice prve poskupjeti zbog goriva
Dvije pobjede Bedekovčine
Toplice odigrale zaostalu utakmicu, Bedex redovno kolo
Invisalign i bol: boli li terapija i kako ublažiti pritisak u prvim danima?
Međunarodni dan šuma - 21. ožujka
Proljeće dolazi – otvoreni prozori ili pametna ventilacija s rekuperacijom?
Stručnjakinja otkriva: Klasičan vrt ili gredice?
Sudjelujte u akciji 'Jeste li ih vidjeli? - proljetnice' putem mobilne aplikacije
