Komentar 1. nogometne lige: Efikasno prvo kolo

Dvadeset i pet golova postignuto je u 1. kolu 1. županijske nogometne lige. Strijelci su najraspoloženiji bili u Humu na

Dvadeset i pet golova postignuto je u 1. kolu 1. županijske nogometne lige. Strijelci su najraspoloženiji bili u Humu na Sutli gdje je palo čak 6 golova. Domaći su poveli, a do kraja poluvremena rezultat je bio na strani gostiju iz Radoboja. U drugom poluvremenu domaći s još tri gola okreću rezultat u svoju korist.

Isto kao i u Humu na Sutli stvari su se odvijale i u Zlatar Bistrici. Poveli su domaći, a gosti iz susjednog Zlatara su uspjeli prvo izjednačiti, a zatim i povesti. No, do kraja susreta domaći su ipak postigli još dva gola za osvajanje sva tri boda.

Oroslavje je u Poznanovcu neugodno iznenadilo dojučerašnjeg četvrtoligaša Inkopa odnijevši im sva tri boda. Kao gost uspješna je bila i Mladost iz Zaboka koja je odnijela sva tri boda iz Mihovljana.

U Velikom Trgovišću odluka o pobjedniku pala je u posljednjim minutama susreta. Gosti iz Klanjca su poveli preko svoje „devetke“ Vlašića. Domaća „devetka“ Halambek je u prvom poluvremenu poravnao rezultat, a 4 minute prije kraja susreta donio i sva tri boda Zagorcu.

Jedinstvo je rutinski savladalo novu momčad u ligi Omladinca, dok su Stubica i Rudar iz Dubrave podijelili bodove u utakmici koja je na samom kraju prerasla u triler. Stubica je vodila skoro cijelu utakmicu golom Glavača. Pet minuta prije kraja susreta Herceg je poravnao rezultat, a minutu prije kraja i doveo Rudar u vodstvo. U posljednjoj minuti rezultat je poravnao Maričić.

U drugom kolu sastaju se: Klanjec - Omladinac, Rudar D - Jedinstvo, Mladost - Stubica, Oštrc - Rudar M, Radoboj - Ivančica, Oroslavje - Straža i Zagorec VT - Inkop.

Još članaka iz "Nogomet"

Do 05:00 sati zatvorena je autocesta A2 Zagreb-Macelj između čvorova Krapina i Trakošćan u oba smjera, zbog radova u tunelima. Obilazak je državnom cestom DC1. Do 06:00 sati ujutro za sav promet zbog radova zatvorena je dionica državne ceste ...