Tomislav Goluban osvojio svoj četvrti Porin
Istaknuti zagorski blueser Tomislav Goluban za svoj peti studijski album "Med bregi" sinoć je dobio četvrti Porin. Porin mu dodijeljen u kategoriji Najbolji album blues glazbe.
Istaknuti zagorski blueser Tomislav Goluban za svoj peti studijski album "Med bregi" sinoć je dobio četvrti Porin. Porin mu dodijeljen u kategoriji Najbolji album blues glazbe.
Goluban je inače već dobivao nagradu Porin za najbolji blues album (2010. i 2011. godine), te je i dobitnik Porina 2009. kao najbolji novi izvođač.
Album Med bregi sniman je dvije godine, i na njemu gostuju glazbenici iz Hrvatske, Italije i Austrije. Na njemu je 11 pjesama. Kao vokalne solistice, uz Tamaru Obrovac, pojavljuju se i Zdenka Kovačićek, Lela Kaplowitz, Singrlice, Hana Hegedušić, Bojana Klepač i Ksenija Erker.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Kolar o otpadu u Poznanovcu: 'Svi su sve znali. I ja sam sve znao, ali nisam imao ovlasti ništa učiniti'
Drama u Zagorju: Muškarac teško ozlijeđen u dvorištu, iz OB Zabok prebačen u Vinogradsku
Rano jutros planula kuća u Zagorju: 'Majka je spasila djeci život'
Za djevojčicu Nives: U Zagorje dolazi ''neobični'' svećenik koji vjeru živi na potpuno drugačiji način
Hit kolač za 5 minuta: Samo 3 sastojka, a okus je kao iz najskuplje slastičarnice
U tijeku je potraga: Nestala je Sanja (48)
Zabočka delegacija na tradicionalnoj Pekmezijadi u Dugoj Međi
U nesreći na A3 jutros poginuo mladi nogometaš (20): ‘Slomilo nam je srca’
[FOTO] Svetokriški kotlić: U Začretju se kuha i besplatno dijeli kotlovina
Tragedija: U požaru smrtno stradala starija ženska osoba
Stradala životinja na cesti: kako pravilno postupiti
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
