NAGRADNA IGRA 4. KRUG! POKLANJAMO VAM PAKET KARTE ZA SVE KONCERTE NA OVOGODIŠNJEM ŠPANCIRFESTU
Zagorje.com vam u suradnji sa Špancirfestom dijeli paket s kojim možete uživati u ovom unikatnom gradskom festivalu. Paket uključuje ulaznice za sve koncert na glavnoj festivalskoj pozornici.
Šesnaesti Špancirfest , koji će se na ulicama i trgovima varaždinske povijesne gradske jezgre održati posljednjeg tjedna kolovoza, biti će, kao i sva dosadašnja izdanja Festivala dobrih emocija, obilježen bogatim i raznolikim koncertnim programom.
Zagorje.com vam u suradnji sa Špancirfestom dijeli paket s kojim možete uživati u ovom unikatnom gradskom festivalu. Paket uključuje ulaznice za sve koncert na glavnoj festivalskoj pozornici.
Koncertni program kod Starog grada započinje u subotu, 23. kolovoza i nastupom velikih imena čak dviju generacija slovenske glazbene scene. Na Stari grad stižu kultni glazbeni aktivisti iz Laibacha te moderni žestoki zvuk Siddarthe.
U nedjelju 24. kolovoza selimo se natrag u Hrvatsku sa zanimljivom kombinaciju momaka koji partijaju s najvećim svjetskim zvijezdama - 2Cellos te miljenika varaždinske publike Urban&4, koji će izvesti i nekoliko pjesama s njihova zajedničkog albuma što nije svakidašnji događaj.
Pravi krešendo, međutim, zbiti će se u ponedjeljak 25. kolovoza, kada će se na pozornicu kod Starog grada, nakon što publiku zagriju i oznoje žestoki zagrebački Malehooker s, popeti kultni njujorški Blondie.
Blondie su jedan od najutjecajnijih američkih bendova, koji su najveće uspjehe postigli kasnih sedamdesetih i ranih osamdesetih sa svojim energičnim i eklektičnim zvukom u jednakoj mjeri zasnovanom i na punku i novom valu, ali i disku te popu.
Predvođeni karizmatičnom Debbie Harry , Blondie su se krajem devedesetih u velikom stilu vratili na scenu i od tada neprestano, turnejama i uspješnim albumima potvrđuju svoju relevantnost. U Varaždin dolaze na krilima novog dvostrukog albuma izdanoga u svibnju ove godine.
Nakon takvog ponedjeljka, pozornica kod Starog grada malo će se odmoriti, a koncertni program se nastavlja u petak 29. kolovoza, i to plesnim ritmovima starog prijatelja Špancirfesta Kirila Džajkovskog, koji nastupa kao Djaikovski feat. TK Wonder & Mc Wasph te slavnih londonskih Stereo MCs.
Subota, 30. kolovoza rezervirana je za hrvatsku scenu. Nastupaju redom: provokativni turbofolk-punk bend Brkovi, otkačeni Kawasaki 3P te svježa atrakcija Punčke.
Špancirfes t će, na velikom finalu u nedjelju 31. kolovoza, nakon duge odsutnosti iz Varaždina, zatvoriti hrvatski Stonesi - Parni valjak, pojačani budućim velikim zvijezdama i dobitnicima Porina za najbolje debitante godine - Silente.
ZAGORJE.COM VAM POKLANJA ULAZNICU ZA SVE KONCERT E na glavnoj festivalskoj pozornici, a od vas se očekuje lajkate i sherate ovaj post NA NAŠOJ FEJSBUK STRANICI , a od svih vas ćemo izvući SUTRA izvući dobitnike.
Prethodni članak
Sljedeći članak
FOTO: Požar u poznatom zagorskom restoranu
Izabrani najdoktori Hrvatske: Među njima i dvije liječnice iz Zagorja
UPRAVO: Auto završio na krovu kod robne kuće u Zagorju
Ženu iz Zagorja nazvao nepoznati lik. Ona i suprug doživjeli šok i pozvali policiju
[FOTO] Novi detalji požara u poznatom zagorskom restoranu
Drama u klubu: Poznati zagorski nogometaš u problemima - suspendiran do daljnjega!
U Mariji Bistrici obnovljena dva dječja igrališta
ODAK: 'Cilj mi je Bedekovčina kao sigurna, uređena i uključiva zajednica u kojoj se dobro živi'
Oglasila se Družba sestara milosrdnica o istrazi o ozlijeđenoj časnoj sestri Mariji
Zamjenica župana Jasna Petek i dalje na čelu Partnerskog vijeća za tržište rada
Hranjenje ptica zimi
Black Friday u Vacomu: visoki popusti i red na blagajni!
Najljepši dar za vaš dom – svjež i zdrav zrak bez vlage i plijesni! Iskoristite posebnu akciju i ostvarite 40% popusta!
Zašto je Donja Stubica novo poželjno mjesto za život?
Black Friday: Uhvatite najbolje popuste
