Održana velika završnica Zabavne lige vrtića
Na terenima NK Sloga Čakovec održana je u subotu 24. lipnja velika završnica Zabavne lige vrtića na kojoj je sudjelovalo više od 200 mališana iz 13 škola nogometa iz Međimurja. Najzabavniji je to dan sezone na kojem najmlađi međimurski sportaši pokazuju svoja umijeća – a osmijesi na licima dokaz su njihovog zadovoljstva. Mališani su imali bučnu podršku svojih roditelja te je cijela atmosfera bila izrazito sportska, zabavna i rezultatski neopterećena.
Na kraju ovog prekrasnog druženja svi su bili pobjednici stoga su primili medalje i majice koje su im uručili župan Međimurske županije Matija Posavec, gradonačelnica Grada Čakovca Ljerka Cividini, predsjednik MNS-a Kristijan Antolović te instruktor MNS-a Damir Lepen- Jurak.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Stižu im darovi s neba: Ova 3 horoskopska znaka do kraja ljeta očekuju bolji dani, novac i veliko olakšanje
Dolaze pljuskovi i grmljavina u Zagorje: Božarov otkrio kada stiže promjena vremena
Stravična nesreća s tragičnim završetkom: mladić izgubio život, prijatelji ozlijeđeni i hospitalizirani
Tragična nesreća: Poginuo mladić (24), policija objavila detalje
Prognostičar objavio kad sve možemo očekivati grmljavinske pljuskove u Zagorju
Eksplozija u kući, žena hitno prevezena u bolnicu
Općini Zagorska Sela odobreno više od 1,28 milijuna eura za rekonstrukciju ključne prometnice
Policija noćas u Zagorju uhitila vozača i oduzela mu motocikl
FOTOGALERIJA: Ples i narodne nošnje spojila ljepotu običaja raznih krajeva Hrvatske
Varaždinski vatrogasci srebrni na olimpijadi
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
Što učiniti ako pronađete ptića?
Započelo uređenje ulaza na Novom groblju u Tuhlju
Upravitelj Gospodarenje stanovima d.o.o. nastavlja ulaganja u energetsku obnovu – dovršena obnova zgrade u Zlataru, Matije Gupca 1
Gospodarenje stanovima d.o.o. uspješno privelo kraju još jedan projekt energetske obnove u Zlataru
