[VIDEO] Izvučen dobitnik automobila na Božićnoj tomboli u Mariji Bistrici
Na Trgu Ivana Pavla II u Mariji Bistrici pred nekoliko tisuća posjetitelja izvučeni su dobitnici nagrada na već tradicionalnoj Božićnoj tomboli.
Glavna nagrada bio je novi automobil Hyundai Kona i, unatoč mnoštvu drugih vrijednih nagrada, ipak se najviše iščekivalo izvlačenje broja dobitne tombole za glavnu nagradu.
Na koncu, izvučen je dobitni broj 12137, no, vlasnik najsretnijeg listića ovogodišnje marijabistričke tombole nije se javio voditeljima, što može značiti da ili nije bio prisutan na današnjem izvlačenju ili jednostavno nije želio veliki publicitet kojeg bi danas sigurno dobio.
U svakom slučaju, čestitamo dobitniku ili dobitnici, iako u ovom trenutku ne znamo o kome se radi, no, prema pravilima tombole, ima rok za javljanje do 15. siječnja.
Kako je izgledalo izvlačenje glavne nagrade pogledajte u videu:
Podsjetimo, danas je već tradicionalno u sklopu Adventa u Mariji Bistrici održan Doček u podne, koji je privukao na tisuće posjetitelja iz gotovo svih dijelova Hrvatske na marijabistrički trg.
KAKO JE IZGLEDALO ODBROJAVANJE U PODNE POGLEDAJTE OVDJE.
Program je započeo već u 10:30 uz Kavalire, Full Gas Grupu i Gibberry Sons, a okupljene je u novu godinu, uz vodtelje Mirka Fodora i Anu Kruhak, uveo i načelnik Općine Josip Milički. Uz gastro ponudu na trgu, tu je i Udruga vinogradara Marija Bistrica s ponudom vina.
Sada, nakon izvlačenja tombole, zabava i druženje nastavljaju se i dalje uz glazbeni program.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Gotovo svi pogriješe čim donesu lubenicu kući, a zbog toga izgubi slatkoću
Jednostavno i pristupačno: Riješite se crnih mrlja na ružama uz jednu namirnicu iz hladnjaka
Vuk noćas ušao u dvorište u Zagorju? 'Uspjela sam ga snimiti bljeskalicom'
Plenković: Plaća je 1555 eura, a mirovine dižemo na 800 eura
Nesvakidašnja krađa u Zagorju: Ženi iz vrta ukrali 200 kg krumpira
Saznaju se novi detalji o napadaču iz Čakovca: Bio u zatvoru u BiH, a ovo je pozadina krvavog sukoba...?
[FOTO] Povijest ponovno marširala Krapinom: 13 postrojbi iz cijele Hrvatske stiglo u Zagorje
Od sljedećeg tjedna počinje zlatni period za 3 znaka: Sreća kuca na vrata, dobit ćete sve što poželite
Županija osigurala 35.000 eura za participativni proračun za mlade: prijavite svoje ideje i projekte
Monitoring bijele rode 2026.
Aplikacija iNaturalist – istraži i podijeli svoja opažanja iz svijeta prirode
Prirodan izgled novi je beauty imperativ: Sve više Zagorki bira suptilne estetske tretmane
Održana 11. Noć noćnih leptira
[VIDEO] Zašto pacijenti sve češće biraju EsteticaDent, jedan od najmodernijih dentalnih centara u Zagorju
