Završen turnir nogometnih nada, pobjednik Klanjec
Arhivska fotografija
Pobjednik tradicionalnog turnira nogometnih nada Nogometnog saveza Krapinsko – zagorske župa
Arhivska fotografija
Pobjednik tradicionalnog turnira nogometnih nada Nogometnog saveza Krapinsko – zagorske županije, pod nazivom Josip Vinski je grupa Klanjec koja je u finalu pobijedila grupu Zlatar sa 2 : 1.
U utakmici za treće mjesto Stubica je pobijedila Krapinu sa 4 : 3. U regularnom dijelu bilo je 1 : 1. Prije toga u polufinalu Klanjec je pobijedio Krapinu sa 4 : 1, a Zlatar Stubicu sa 2 : 0. Najbolji golman je bio Dan Kudelić iz Nogometnog kluba Oštrc, najbolji igrač Luka Turčić iz NK Omladinac, a najbolji strijelac Luka Burazer iz NK Klanjec s tri postignuta gola.
Sudjelovala su 64 dječaka rođena 1997. godine, pod vodstvom 16 trenera mladeži iz klubova našeg saveza.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Ova neočekivana namirnica podiže šećer do vrha: Nitko ni ne zna, a bolje da je nema u kući
Svi griješe kad prže svinjske kotlete: uz ovu caku topit će se u ustima
Samo ovako se radi zaprška za sarmu: Kuharica otkriva caku za pravu, domaću gustoću
'Dej penaze!' S kapuljačom na glavi pokušao opljačkati dućan u Zaboku pa pobjegao, na terenu policija
Vraća se snijeg u Zagorje: Evo kad ga možemo očekivati
Ogroman interes za ''Svadbu'' i u Kinu Marija Bistrica
HZMO poslao važnu poruku roditeljima. Nemojte zakasniti
Danas poslijepodne teška nesreća. Poginuo 63-godišnji vozač
KONAČNO: Evo tko se vratio u Dinamo
U 14 sati "zagorski'' derbi, u 18 sati Zabok dočekuje Dubrovnik
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
Dođite u Krapinu na predstavljanje rezultata velikog istraživanja
Zamagljeni prozori su prvi alarm: ignoriranje kondenzacije vodi ravno do plijesni
Ovaj stan u idealnom mjestu za život u Zagorju može biti vaš
Što učiniti ako naiđete na leptira koji prezimljuje?
