Uređeno kupalište na Sutli u Klanjcu
Članovima Športskog ribolovnog društva “Sutla” i njihovim volonterima proteklih dana nimalo nije zasmetao još jedan toplinski val pa su za sve svoje sugrađane uredili kupalište na Sutli.
Nastavak je to prošle godine započetog projekta iz programa “Uzmi pare, učini nešto za mlade” čijom je realizacijom, uz potporu Grada Klanjca, uređeno igralište za odbojku na pijesku, a sad je uređen okoliš kupališta te stolovi, klupe i roštilji.
- Bez obzira idete li ove godine na more ili ne, u novom toplinskom valu koji nam slijedi svakako preporučamo da osvježenje potražite i na našem kupalištu na Sutli – kažu u Gradu.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Evo do koje brzine prometne kamere na hrvatskim cestama pouzdano bilježe prekršaje
ZAGORJE: Automobil sletio s ceste, vozač na mjestu preminuo
Povlačenje proizvoda: Ako ste ga kupili, odmah ga prestanite koristiti
Spas za bubrege: Čaj koji čisti pijesak i kamen brže od lijeka
Foto s mjesta tragedije u Zagorju: Vozač poginuo, na teren stigli vatrogasci, Hitna i policija
Općina Veliko Trgovišće dodijelila 37 stipendija, Greblički: 'Interes je ove godine bio veći nego prethodnih godina'
BRAVO: Mladi Krapinčanin Hrvoje Ovčarić treći na državnom prvenstvu u powerliftingu
Donesen proračun Općine Hrašćina, u idućoj godini počinje s radom Dječji vrtić Meteorko
Što im više ugađate, to su gori: 3 znaka kojima je nemoguće udovoljiti, čak i kad im je sve po volji
OB Zabok dobiva zanimljivu novu tehnologiju. Novac je osigurala Županija
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
Pridružite se Zimskom prebrojavanju ptica vodarica (IWC)
Što se događa s leptirima zimi?
Bliži se vrijeme darivanja: Najbolji popusti za blagdanski shopping
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
