KARLA JE U POLUFINALU! Mlada Zagorka plasirala se u polufinale 'Superstara'
Foto: Screenshoot RTL
Karla Miklaužić, Monika Jukić, Katarina Car, Benjamin Hasanić, Bojan Pavlović, Marko Stanković, Ema Bubić, Nikola Batinović, Hanan Velić i Luka Tomić večeras su se u drugoj live emisiji Superstara borili za glasove publike i ulazak u TOP 8, odnosno u polufinale.
Nakon napete prve epizode uživo u kojoj je žiri jednoglasno odlučio iskoristiti svoj "Glas za spas" kako iz showa ne bi ispao dobitnik platinaste karte Marko Stanković, večeras je pred kandidatima bio zadatak borbe za svoje mjesto u polufinalu čime će doći još bliže tituli Superstara i nagradi od 50.000 eura.
Naša mlada Zagorka iz Huma na Sutli, 17- godišnja Karla Miklaužić, izvela je pjesmu Tereze Kesovije "Moja posljednja i prva ljubavi", kojom je oduševila žiri, a očito i publiku te gledatelje koji su glasali, budući da je, nakon prebrojavanja glasova, Karla Miklaužić ušla u polufinale!
Čestitamo!
Prethodni članak
Sljedeći članak
Direktorica zagorske tvrtke napravila štetu od 425 tisuća €, na sebe potrošila više 325.000 €
Kako napraviti vatreno crvene pisanice? Potrebne su vam samo 2 namirnice iz kuhinje!
Amerikanac iz Zagorja objavio potresne vijesti: 'Sve je izgorjelo u požaru'
Nevrijeme u Zagorju nosi i krovove. Stručne službe na terenu
Na mjesnom groblju u Maču sahranjen Radek Brodarec: 'Tvoje Zagorje tvojim je odlaskom utihnulo na najtužniji način'
I danas radovi u Zagorju: Evo gdje uskoro nestaje struje
Održana komemoracija u čast Radeku Brodarcu: 'Bio je poseban čovjek'
Vakula otkrio kad će se vrijeme smiriti: 'Nemojmo putovati ni na sjever ni na jug'
Sudbonosni datum stiže: Ove znakove od 3. travnja očekuje neočekivan novac i ogroman životni uspjeh!
Nesreća u željezničkom prometu zbog nevremena: Vlak iskočio, ima ozlijeđenih
Što je obnova prirode?
Očna optika Cviker slavi 5. rođendan: ‘To je priča o povjerenju, zajednici i upornosti’
Invisalign i bol: boli li terapija i kako ublažiti pritisak u prvim danima?
Međunarodni dan šuma - 21. ožujka
Proljeće dolazi – otvoreni prozori ili pametna ventilacija s rekuperacijom?
