Danas na Trgu bana Jelačića "Zagorje u Zagrebu"
U sklopu projekta očuvanja zagorske tradicije i kulture „Zagorje, ti moje blago“, Turističke zajednice Krapi
U sklopu projekta očuvanja zagorske tradicije i kulture „Zagorje, ti moje blago“, Turističke zajednice Krapinsko-zagorske županije i Radija Kaj, na Trgu bana Jelačića u Zagrebu sutra će biti predstavljena turistička ponuda Hrvatskog zagorja.
Od 10,00 do 14,00 sati na središnjem zagrebačkom trgu predstavit će se kulturna bogatstva, prirodne ljepote i tradicijska ponuda Hrvatskog zagorja.
Dvjestotinjak sudionika programa posjetitelje će zabaviti izvornom zagorskom glazbom i plesovima kulturno-umjetničkih društava te počastiti gastronomskim specijalitetima i vrsnim vinima, odnosno, Hrvatsko zagorje predstaviti kao atraktivnu turističku destinaciju, idealnu za stanovnike hrvatske metropole.
Prethodni članak
Sljedeći članak
'Dej penaze!' S kapuljačom na glavi pokušao opljačkati dućan u Zaboku pa pobjegao, na terenu policija
Zagorski policajac pomagao u krijumčarenju gotovo 130 kg kokaina od 3 milijuna eura
Roditelj upao u učionicu i vikao na učenika prvog razreda: 'Dijete se treslo, pozvana i policija'
Prometna nesreća: Pješakinju udario auto, doznaju se detalji
TUŽNA VIJEST: Preminuo bivši župan i istaknuti hrvatski političar
Vikend horoskop za sve znakove: jedan se mora pripremiti na tugu
OPREZ!!! Povlače se dvije vrste hrane za bebe, sadrže toksin!
[FOTO] Predstavljen 12. broj Godišnjaka grada Zaboka
Teška nesreća, sve službe pojurile na teren: 'Policija udaljava ljude'
Nova promjena vremena je pred vratima - kakvo nas vrijeme čeka u idućim danima?
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
Dođite u Krapinu na predstavljanje rezultata velikog istraživanja
Zamagljeni prozori su prvi alarm: ignoriranje kondenzacije vodi ravno do plijesni
Ovaj stan u idealnom mjestu za život u Zagorju može biti vaš
Što učiniti ako naiđete na leptira koji prezimljuje?
