STRAVA U ZAGORJU: Ubio ženu pa sebe! Slijedi očevid
Foto: Ilustracija Pixsell (Fotografija je ilustrativnog karaktera i nije u vezi s navedenim događajem)
Policijska uprava krapinsko-zagorska izvijestila je noćas nešto prije 3 sata da je u nedjelju, 14. prosinca 2025. godine, u Bedekovčini, u obiteljskoj kući, počinjeno ubojstvo ženske osobe.
Kako navode u kratkoj obavijesti, nakon toga je pretragom terena pronađena osoba koja se dovodi u vezu s događajem, a koja je počinila samoubojstvo.
Očevid slijedi, navodi policija, koja će po dovršetku kriminalističkog istraživanja i utvrđivanju svih okolnosti objaviti više informacija.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Nova tragedija u Zagorju: Jedna osoba smrtno stradala
Vikend u Zagorju: Kada stiže kiša i pljuskovi i do koje se temperature 'penjemo', otkriva Božarov
Kaos na cestama: Pogledajte gdje su već sad kilometarske kolone
LIJEPA VIJEST: U OB Zabok rođena 21 beba, ovo su njihove majke
Jurnjava: Kroz Veleškovec 117 km/h, a kroz Dubrovčan 134 km/h
[FOTO] Prizori nakon stravičnog sudara: Putnički vlak uništen u sudaru s teretnim, sve hitne službe na terenu
Jurio i do 280 km/h po zagorskim cestama, vozio nogama i sve snimao: Policija objavila detalje
Zagorje tuguje: Poginuo mladi vatrogasac i automobilist
Sudarili se putnički i teretni vlak, ima ozlijeđenih
Detalji užasa: Uhitili su ženu (37) zbog smrti 71-godišnjeg muškarca
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
Što učiniti ako pronađete ptića?
