KLANJEC: Vozačica zadržana na triježnjenju, prijeti joj pozamašna kazna
U subotu, 4. siječnja 2025. godine, oko 22 sata, prilikom kontrole prometa u Lučenici Tomaševečkoj policijski službenici zaustavili su osobno vozilo upravljala 53-godišnja hrvatska državljanka.
Provedenim nadzorom je utvrđeno kako je 53-godišnjakinja upravljala osobnim vozilom pod utjecajem alkohola od 2,03 promila te je isključena iz prometa i određeno joj je zadržavanje u prostorijama policije do prestanka djelovanja opojnog sredstva, alkohola.
Protiv vozačice zbog počinjenog prekršaja iz čl. 199., Zakona o sigurnosti prometa na cestama podnijet je optužni prijedlog s predloženom novčanom kaznom od 1 350 eura i zaštitnom mjerom zabrane upravljanja motornim vozilom „B“ kategorije u trajanju od tri mjeseca.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Čuvani s neba: Ova 3 znaka imaju najjaču anđeosku zaštitu i sreća ih prati u stopu
Zatreslo se jutros: Seizmološka služba objavila detalje
Krapina dobiva novu osnovnu školu: Veliki iskorak prema jednosmjenskoj nastavi i modernom obrazovanju
FOTO: U prometnoj nesreći ozlijeđeno više osoba
U Zagorje stižu nove kamere, načelnik PU krapinsko-zagorske: 'Njihov spektar je stvarno širok'
Popularne tablete koje Hrvati masovno troše puno su sigurnije nego što se mislilo - otkrila studija
Grad Krapina ulaže rekordnih 300.000 eura u sport! Gregurović najavio i nove projekte
Direktor iz Zagorja prijetio majci smrću i brutalno je pretukao. Detalji su užasni
Započeli radovi na izgradnji POS zgrade u Kumrovcu
Detaljna vikend prognoza za Zagorje: Kakvo nas vrijeme čeka do ponedjeljka?
VODIČ KROZ VALENTINOVO: Ljubav se slavi u Zagorju – uz vrhunsku gastronomiju
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
Dođite u Krapinu na predstavljanje rezultata velikog istraživanja
Zamagljeni prozori su prvi alarm: ignoriranje kondenzacije vodi ravno do plijesni
Ovaj stan u idealnom mjestu za život u Zagorju može biti vaš
