Kaos u Novom Golubovcu: Navijači se potukli nakon utakmice, htjeli su tući i suca

Sukob se odigrao na parkingu

Derbi 4. ŽNL-a Središte Zagreb između Golubovca iz Novog Golubovca i Dinama iz Odranskog Obreža završio je pobjedom momčadi Golubovca 2:1, piše Index.

Domaća momčad povela je u 75. minuti susreta golom Kristijana Kresonje, a samo dvije minute kasnije Odranski Obrež izjednačio je preko Darka Vučića.

U 90. minuti došlo je do kaosa uz teren. Kristijan Kresonja izborio je kazneni udarac, a navijači gostujuće momčadi izgubili su živce i uletjeli na teren napasti suca. Zaštitari ih nisu mogli spriječiti, ali spriječila ih je visoka ograda.

Nikola Bobek, igrač domaće momčadi, bio je miran pa je iskoristio priliku s bijele točke i zabio za prvi poraz Dinama ove sezone. Tako je razliku između dva kluba na tablici smanjio samo na dva boda.

Ipak, problemi tu nisu završili. Nakon što navijači nisu uspjeli upasti u teren, izbila je tučnjava na obližnjem parkingu, a letjele su šake i boce, bilo je čak i cipelarenja.