Poraz kod Dinama

3. HRL središte: 23. kolo: RK Dinamo Zagreb 2 – RK Bedekovčina 37:31

Rukometaši Bedekovčine u 23. kolu 3. HRL središte gostovali su kod Dinama Zagreb 2. Bedekovčina je dobro krenula i vodila veći dio prvog poluvremena. No, nije se uspjela odvojiti na veću razliku, a u završnici, na 12:13 domaćini rade seriju od četiri uzastopna gola i preokreću na 16:13, da bi na odmor otišli sa 17:14. U nastavku, na 18:16, Dinamo radi seriju od šest golova i time praktički rješava utakmicu, do kraja održavši razliku za konačnih 37:31. Bedekovčina je igrala bez najboljeg strijelca lige Dejana Končića. U njegovoj odsutnosti Marko Mohač je zabio sedam, a Tihomir Pripeljaš šest golova za Bedekovčinu. U 24. kolu Bedekovčina dočekuje Rekreativac, a na ljestvici drži četvrto mjesto sa 28 bodova.

RK ZAGREB 2 – RK BEDEKOVČINA 37:31 (17:14)

ZAGREB: Dvorana ŠD Trešnjevka, GLEDATELJA: 30

Suci: Lea Haramina (Samobor), Ivan Majstorović (Rugvica)

BEDEKOVČINA: Majer, Turković 2, Srebačić 1, Martinić, Mohač 7, Skočaj Jambrek 1, Šoštar 2, I. Petrovečki 4, Kuleš 4, R. Končić, Jurina 4(1), Pripeljaš 6; Zlatko Belančić