PRETKOLO HRVATSKOG NOGOMETNOG KUPA: Nedelišće prošlo u drugi krug tek nakon produžetaka

Paralelno su odigrane i utakmice I. kola kupa NS KZŽ

HUM NA SUTLI - Nogometaši Straže nisu se uspjeli plasirati u prvo kolo Nogometnog kupa Hrvatske. Na svom su travnjaku poraženi od Nedelišća rezultatom 3:1, tek nakon produžetaka. Domaće je u vodstvo doveo Dario Špoljar u 14. minuti, a stvari je na početak vratio Andrej Nemet u 31. minuti. Kako je regularni dio utakmice završio rezultatom 1:1, krenulo se u produžetke. U posljednjoj minuti prvog produžetka Matija Antunović zabija za 1:2, a konačnih 1:3 postavlja Luka Brlenić iz kaznenog udarca koji je na njemu skrivio domaći vratar Ivan Novak, za što je kažnjen crvenim kartonom, pa je Straža utakmicu završila s devet igrača, jer se u prvom produžetku ozlijedio Dino Rebić.

STRAŽA – NEDELIŠĆE 1:3 NP (1:1, 1:1)

HUM NA SUTLI: igralište Straže, GLEDATELJA: 250, SUCI: Bionda (Zaprešić), Batušić (Cvetković), Gvozdanović (Jastrebarsko).

STRIJELCI: 1:0 Špoljar 14', 1:1 Nemet 31', 1:2 Antunović 105', 1:3 Brlenić 113' (11 m).

STRAŽA: Novak, Špoljar, Škrablin, Valjavec, Turner, Brezinščak, Leško, Kunštek (80' D. Drašković), Vidiček (69' M. Boršić), Pavić (97' Rebić), Križanec. TRENER: Željko Hohnjec

NEDELIŠĆE: Kocijan, Pintarić, Antunović, Brlenić, Filipović, Martinović, Špicar, Nemet, Vizinger (66' Mandić, 86' Jambrošić), Vibovec (118' Cvetković), Mesarić. TRENER: Krešimir Šenji

Paralelno su odigrane i utakmice I. kola kupa NS KZŽ, a postignuti su sljedeći rezultati:

OPŠIRNIJE U NOVOM BROJU ZAGORSKOG LISTA

Od 20:55 sati dionica autoceste A1 između čvorova Sveti Rok i Maslenica otvorena je za sav promet. Zbog jakih udara vjetra između vijadukta Božići i južnog dijela tunela Sveti Rok vozi se uz ograničenje brzine na 80 km/h. Od 19:50 sati za sav p...