Porazi zagorskih ekipa

Odbojka, 3. HOL sjever: 16. kolo: Bedex 2 – Plavi 2 2:3; Cratis Varaždin 3 – Toplice 1 3:0

Odigrano je i 16. kolo u 3. HOL sjever. Bedex 2 je dočekao ekipu Plavi 2. Prvi je set ponudio veliku borbu, ali je u završnici otišao na stranu gošći sa 24:26. No, Bedex 2 se u drugom setu vraća i dobiva ga sa uvjerljivih 25:14. Treći je set opet otišao na stranu gošći i to 21:25, a parni setovi bolje idu domaćim odbojkašicama, koje četvrtu dionicu igre dobivaju sa 25:15. No, završni set ipak dobivaju Plavi 2 i to sa 6:15 i tako odnose ukupnu pobjedu 2:3.

Za Bedex 2 igrale su: Lucija Prančić, Iva Gorički, Marta Vurnek, Dorotea Prančić, Laura Mrkoci, Ana Sedak Benčić, Ema Ocvirek (kap.), Gabrijela Vurnek, Rea Herceg; trenerica: Ivana Čehulić.

Toplice 1 su gostovale kod Cratis Varaždina 3, koji je slavio sa 3:0. Prvi set domaće su odbojkašice dobila sa 25:22, drugi je bio najneizvjesniji i završio ja 25:22, a u trećem su sa 25:16 domaće igračice samo potvrdile pobjedu.

Za Toplice 1 nastupile su: Tea Đurek, Vida Bastić, Antonija Pozaić (kap.), Lana Halapir, Veronika Mužar i Nikolina Posarić; trener Robert Halapir. Na ljestvici Bedex 2 je na petom mjestu sa 20 bodova, a Toplice 1 su na devetom mjestu sa četiri boda. U 17. kolu Bedex 2 dočekuje Cratis Varaždin 2, a Toplice 1 dočekuju Ludbreg 1.