Juniori Zaboka bolji od Hermes Analitice

U 10. kolu II. juniorske lige Zabok je nadvisio Hermes Analiticu rezultatom 85:80. Zabočani su na poluvrijeme otišli s osam koševa viška (40:32), u zadnjih su deset minuta ušli s prednošću od 16 koševa (67:51), da bi se gosti u uspjeli spustiti do konačnih 85:80. Juniore Zaboka s 26 koševa predvodio je Vigor Borovčak, Anton Deak upisao je 22, Igor Lihtar 17, a dvoznamenkasti broj ubačaja imao je i Marko Grah koji se zaustavio na 11 koševa.

Poslije deset odigranih kola Zaobk drži šesto mjesto uz omjer od četiri pobjede. U vodstvu je Medveščak s omjerom 7-3, a isti broj pobjeda i poraza imaju i drugoplasirani Samobor i trećeplasirana Mladost. U idućem 11. kolu juniori Zaboka gostuju kod sedmoplasiranih Sesveta.

ZABOK – HERMES ANALITICA 85:80 (17:13, 23:19, 27:19, 18:29)

ZABOK: Borovčak 26, Deak 22, Lihtar 17, Grah 11, Bosnar 7, Gospočić, J. Matuša-Popović, P. Matuša-Popović, Marković, Vukić. TRENER: Robert Lež

HERMES ANALITICA: Brnat 20, Zadro 17, Purić 15, Delić 11, Tomeš 11, Alerić 4, Surla 2, Kalauz.