Pobjeda Bedexa

Odbojka, 2. liga regija sjever, skupina sjever: 10. kolo: Bedex – Vrbovec 2 3:0

Odbojkašice Bedexa odigrale su zaostalu utakmicu 10. kola 2. ligi regije sjever, skupina sjever. Dočekale su ekipu Vrbovec 2 i stigle do četvrte pobjede. Već u prvom setu Bedex je dominirao i stigao do uvjerljivih 25:12. Sljedeća dva seta bila su još uvjerljivija, završila su sa 25:10 i 25:7, za čistih 3:0.

Za Bedex su igrale: Ivana Prežigalo, Monika Kozjak, Sara Balen, Barbara Kovač (kap), Leona Šoštarko, Lucija Mrkoci, Rea Herceg, Lana Pripeljaš, Iva Gorički; trenerica: Ivana Čehulić. Bedex tako nakon deset kola i osam odigranih utakmica ima osam bodova i nalazi se na četvrtom mjestu.

U 11. i 12. kolu Bedex je slobodan, a u 13. kolu 10. ili 11. veljače gostuje kod OK Plavi Paklenica. Dodajmo da je OK Bedex na dodjeli nagrada sportašicama i sportašima športske zajednice KZŽ dobio nagradu za promociju zagorskog sporta u 2023. na što su, kako kažu, izuzetno ponosni.