Lučko iskoristilo pogreške Zagorca

29. kolo III. NL-centar

Drugoplasirano Lučko zasluženo je došlo do pobjede protiv Zagorca KR od 4:2 u 29. kolu III. NL-centar. Nisu Krapinčani bili loši, no previše su toga promašili u prvom dijelu, a uz to su i dosta griješili u igri, što  iskusna momčad kao što je Lučko itekako zna kazniti. Nakon jednog lošeg pasa na sredini igrališta domaći kreiraju brzu kontru i dolaze u vodstvo od 1:0 preko Čičkovića u 15. minuti. Devet minuta kasnije već je 2:0. Strijelac eurogola iz slobodnog udarca bio je Čondrić. U 32. minuti Kiš je u solo akciji predriblao tri igrača gostiju i rutinirano je zabio za 3:0. Zagorec je prijetio dva puta opasno prijetio preko Hanžića, pa preko Krznara, Stiperskog i Šimunića, no lopta jednostavno nije htjela u gol.

Novu grešku obrane Zagorca u 65. minuti koristi Čondrić i postiže svoj drugi pogodak za 4:0. Do kraja utakmice Krapinčani su pokazali karakter i uspjeli su ublažiti poraz. Nakon kombinacije Turniškog i Topolovca Ružak se odlično ubacio na prvu stativu i zabija pogodak za 4:1 u 85. minuti utakmice. Tri minute kasnije Strabić odlično izvodi korner s lijeve strane, a Harrison glavom postavlja konačnih 4:2.

LUČKO – ZAGOREC KR 4:2 (3:0)

LUČKO: igralište NK Lučko, GLEDATELJA: 100, SUCI: Ljeljak, Jurčević i Rataić.

STRIJELCI: 1:0 Čičković 15', 2:0 Čondrić 24', 3:0 Kiš 32', 4:0 Čondrić 65', 4:1 Ružak 85', 4:2 Harrison 88'.

LUČKO: Javor, Prigorac (46' Celić), Kerman, Kiš, Brekalo (67' Čop), Rell, Čondrić, Ambruš, Čičković, Husinec (67' Samarin), Desić (67' Martinović). TRENER: Vladimir Ilečić

ZAGOREC KR: Bruči, Kunštić (46' Harrison), Štimac, Stiperski, Topolovec, Turniški, Šimunić, Krznar (61' Frinčić), Korytskyi (70' Brčić), Jazbec (61' Strabić), Hanžić (52' Ružak). TRENER: Tihomir Šeperac.