Za Zagorec, opet, kobne kvalifikacije

U drugom uzvratnom susretu za popunu Druge NL Krk je pobijedio 1-0  Zagorec i time se plasirao u rang više dok Zagorec seli u niži rang.

U prvom poluvremenu bez prilika dok u drugom poluvremenu Krk koristi poklon obrane Zagorca a Zagorec nikako da realizira prilike te na kraju, s velikom dozom objektivnosti, u viši rang ulazi slabija momčad ali momčad koja je od dvije prilike koje je stvorila u 180 minuta jednu realizirala dok Zagorec svojih pet - šest nije.

Krk - Zagorec 1-0 (0-0)

Stadion Kantrida u Rijeci. Gledatelja:  Sudac: Zdenko Lovrić ( Đakovo ). Pomoćnici: Dino Knez ( Osijek ), Igor Babić ( OSijek ). Četvrti sudac: Domagoj Kečinović ( Osijek ). Delegat: Lara Bućin ( Pićan ).

Strijelac: 1:0 Turkalj 50'.

KRK:  Vargić - Rudan, Turkalj, Bokulić, D. Jurešić - Klenovšek (64. Traub) , Lucić, Zec (75. Husić) , Jelić -Smojvir (64.Dvorinčić) , M. Jurešić. Trener: Igor Tkalčević

Zagorec: Bruči - Landripet, Cruce - Corcy, Čondrić, Orlović - Barišić (79. Stiperski) , Dunić, Sanogo (70. Smrekar) - Christian(82.Jug), Radić (59. Adžić) , Kanceljak. Trener. Ivan Zubić.