Pješak stradao u Mariji Bistrici. Policija objavila detalje

Traka policija

Već smo jučer ujutro pisali o prometnoj nesreći u Mariji Bistrici, u kojoj je došlo do naleta na pješaka. Policija je sada objavila detalje nesreće, nakon obavljenog očevida. 

''Jučer, oko 08,00 sati, u Mariji Bistrici došlo je do prometne nesreću u kojoj je jedna osoba zadobila teške tjelesne ozljede. 

Prometna nesreća se dogodila na ulazu u parkirališni prostor, gdje je 78-godišnji vozač osobnog automobila udario 69-godišnjeg pješaka. 

Vozač, 78-godišnji hrvatski državljanin koji se kretao prema parkiralištu, nije prilagodio brzinu kretanja svog vozila, uslijed toga, prednjim dijelom vozila udario je pješaka koji je prelazio kolnik, te je pješak pao na kolnik. 

Pješak, 69-godišnji hrvatski državljanin je zadobio teške tjelesne ozljede i vozilom hitne medicinske pomoći prevezen je u Opću bolnicu Zabok.

Protiv 78-godišnjeg vozača biti će podnesena kaznena prijava zbog izazivanja prometne nesreće prema članku 227. stavak 1. Kaznenog zakona.'' - piše policija.

NAjčitanije