Straža povela, ali ipak ispala iz Kupa porazom od vukovarske Vuteks Sloge

Autor el

Straža je ostavila vrlo dobar dojam, ali dalje odlazi Vuteks Sloga, a Straža se okreće početku 4. NL središte

web sport Straža povela, ali ipak ispala .jpg

Jučer je odigrana većina utakmica pretkola hrvatskog nogometnog kupa. Zagorski predstavnik Straža iz Huma na Sutli imala je težak posao, gostovanje u Vukovaru, kod  NK Vuteks Sloga Vukovar, koja igra 3. HNL Istok. Iako ne u kompletnom sastavu Straža je u Vukovar krenula u optimističnom ozračju sa vjerom da se može proći. Krenulo je izvrsno za Stražu, koju je u 13. minuti u vodstvo doveo Borna Vidiček. No, u nastavku, već u 50. minuti Davor Bratić izjednačava na 1:1. Nakon toga Dario Špoljar ima izvrsnu priliku da vrati Stražu u vodstvo, no nije ju iskoristio. S druge pak strane, domaćini u tri minute rješavaju sve dvojbe. U 73. minuti za 2:1, zabio je Dominik Dubravac, da bi u 76. za konačnih 3:1 pogodio Miloš Mirosavljević. Straža je ostavila vrlo dobar dojam, ali dalje odlazi Vuteks Sloga, a Straža se okreće početku 4. NL središte, gdje ju već u nedjelju očekuje zagorski derbi kod Golubovca. (Elvis Lacković)