Renaultom potamanio stupiće i dao se u bijeg, građani ostali u čudu kada su se primakli autu

Danas oko 19:30h sati došlo je do sudara u Derenčinovoj ulici u Zagrebu, u blizini Kvatrića, a u smjeru juga.
Do sudara je došlo kada je Renault Kangoo zagrebačkih registracijskih tablica udario u prometni stupić, koji je pritom iščupao, piše Jutranji list.
U nesreći je nastradala i prednja desna guma vozila koja je u potpunosti pukla, a s vozila je otpala i ratkapa. Vozač je brzo izašao iz vozila i pokušao ga izgurati sa ceste, ali mu operacija nije pošla za rukom s obzirom da se jedan od kotača nije mogao okretati.
Ubrzo su se pojavili i policajci, neki i na motociklu, a vozač Kangooua se dao u bijeg. Uslijedila je potraga. Neki su policijski službenici ostali na mjestu sudara, a drugi su se dali za vozačem.
Svjedoci koji su se našli u blizini, u vozilu su vidjeli bor, izvjestio je novinar Jutarnjeg lista na licu mjesta. Nije jasno što bor radi u automobilu usred ljeta.




