Izgradnja novog hotela u Termama Tuhelj dobro napreduje
Izgradnja novog hotela sa četiri zvjezdice u Termama Tuhelj dobro napreduje. Sve ide prema terminskom planu, što je bilo moguće zahvaljujući i lijepom vremenu, koje nimalo ne nalikuje na zimsko.
Izgradnja novog hotela sa četiri zvjezdice u Termama Tuhelj dobro napreduje. Sve ide prema terminskom planu, što je bilo moguće zahvaljujući i lijepom vremenu, koje nimalo ne nalikuje na zimsko.
Građevina je već dugo pod krovom, ovih dana se završavaju fasade, a sva stolarija je također postavljenja, osim u prizemlju. Građevinski radovi su pri samom kraju, a sve instalacije su u zadnjoj fazi. Objekt se priprema za unutarnje uređenje, što kreće krajem ovog mjeseca.
- Polako se uređuje i okoliš, prilazi hotelu su već asfaltirani, a priprema se i izgradnja male riječice pored nove hotelske recepcije. Vizura novog hotela i novih dijelova objekta lijepo se uklopila u okoliš, pa će cijeli centar do proljeća dobiti potpuno drugačiji izgled - kazala je Ivana Kolar, direktorica Terma Tuhelj.
Terme Tuhelj su krenule i s najavama samog otvorenja i novih sadržaja, a u prodaji se već primaju i prve rezervacije za Nove Terme Tuhelj.
Za kratko vrijeme Zagorje će tako dobiti prvi cjeloviti centar s više od 500 kreveta, što je izraziti značajno za daljnji razvoj zagorskog turizma i prezentaciju naše Bajke na dlanu.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Muškarac (62) poginuo u prevrtanju traktora
Zagorca (83) na mobitel nazvala nepoznata osoba. Od tada je izgubio oko 200 tisuća eura
Užas na odmorištu! Iz kamiona izvukli mrtvog vozača: 'Ovo nam je prvi put'
IN MEMORIAM: Zagorski vatrogasci u tuzi. 'Bio je čovjek od povjerenja i sjedinjavao ljude'
TEŠKA NESREĆA: Sudarili se auto i motor, motociklist poginuo
VELIKO OLAKŠANJE: Ova 3 horoskopska znaka napokon će izaći iz teškog razdoblja
Zagorska policija izdala važno upozorenje za dane 'Martinja'
VELIKA TRAGEDIJA: Preminuo i drugi mladić (18) iz stravične prometne nesreće
Između doma i pozornice: Kuća Klajn postaje prostor susreta umjetnosti i emocija
Prvi korisnik u Westgate Business Parku na 20.000 m² zemljišta
Westgate City slavi 16. rođendan i daruje te super popustima!
Dišeći vert – spoj prirode i čovjeka
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
