Darivano 15 malih Oroslavčana
Djeca i njihovi roditelji darivani su novčanim i prigodnim darovima
Grad Oroslavje po treći je puta ove godine organizirao prijem za novorođene. Djeca i njihovi roditelji darivani su novčanim i prigodnim darovima, gdje im je gradonačelnik Emil Gredičak zajedno s gradskom upravom zaželio puno sreće, ljubavi i zdravlja u daljnjem životu te mir i dobro uoči nadolazećih božićnih i novogodišnjih blagdana!
Ove godine darivano je ukupno 45 mališana. Za prvo i drugo dijete Grad je osigurao po 1500 kuna, a za treće i svako sljedeće po 3 tisuće kuna.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Auto naletio na pješaka u Zagorju: Cesta zatvorena, očevid u tijeku
Drama u obiteljskoj kući: Umirovljenica napala snahu i vukla ju za kosu - 'Prokleta kurva, marš van iz moje hiže'
Strašna tragedija: Mladić se utopio u jezeru - 'Oko 22 sata odlučio se okupati, više nije izronio'
Vuk viđen u Zagorju, općina poslala poruku mještanima: 'Budite na oprezu'
Foto s mjesta nesreće: Autom sletio s ceste, helikopter ga odvezao u KB Dubrava
Stiže nam pun Mjesec kakav se rijetko viđa: 4 horoskopska znaka ulaze u razdoblje novca i uspjeha
Momčad Lug i Hum zasluženo osvojila zabočki kup kvartova
Stigli službeni sastavi: Dalić i izbornik Gane iznenadili prvom postavom
Prirodan izgled novi je beauty imperativ: Sve više Zagorki bira suptilne estetske tretmane
Održana 11. Noć noćnih leptira
[VIDEO] Zašto pacijenti sve češće biraju EsteticaDent, jedan od najmodernijih dentalnih centara u Zagorju
Želite poslovati u Specijalnoj bolnici Krapinske Toplice? Objavljena dva javna natječaja
Što vaš dom radi svaki dan, a vi to rijetko primjećujete
