Besplatna punionica za električna vozila u centru Donje Stubice
Sam aparat dar je Parka priroda Medvednica, a Grad Donja Stubica uredio je previđeno parkirno mjesto i priključak struje
U samom centru Donje Stubice, ovih je dana postavljena besplatna punionica za električna vozila te uz to i označeno posebno parkirno mjesto u tu svrhu, uz samo punionicu.
Prema riječima gradonačelnika Nikole Gospočića, sam aparat dar je Parka prirode Medvednica, dok je Grad uredio prostor, odnosno predviđeno parkirno mjesto i priključak struje.
Obzirom da smo turističko mjesto, ovime smo omogućili svima koji dođu u Donju Stubicu da mogu besplatno puniti svoje električne automobile ili hibride – rekao je gradonačelnik Gospočić.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vakula objavio prognozu za zimu - Jedan mjesec bit će hladniji nego inače
Kad će konačno brza cesta do Marije Bistrice? Evo što kažu Hrvatske ceste
Grob malog Zvonimira na našem području krije najtužniju priču svih vremena
NOVI INCIDENT KOD ŠKOLE: Izbio mu četiri zuba, slomio nos i vilicu, majka: 'Dijete su mi skoro u lijesu doveli doma'
Doktorica Hitne pomoći: 'Odmah nas zovite ako osjetite ovo'
NOVA UHIĆENJA U ZAGORJU: Policija objavila detalje
Nakon uspješnog nastupa u Rugvici Đidara u subotu organizira Kup Hrvatske u assautu
AK Zagorje najbolji je hrvatski rally klub po drugi puta u povijesti
Dnevni horoskop za početak tjedna
[PROGNOZA VREMENA] Stiže promjena vremena
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
