Zabočani Karlo Mikulec i Marko Majstorović kadetski su prvaci Hrvatske u tandemu
Na kuglani Zagreb održano Prvnestvo Hrvatske za kadete (U-14) u kuglačkoj discplini tandem
Kuglači Zaboka, kadeti Karlo Mikulec i Marko Majstorović, postali su prvaci Hrvatske u disciplini tandem. Nakon što su u kvalifikacijama bili najbolji s 250 srušenih čunjeva, Mikulec i Majstorović svoj su primat potvrdili i nastavku natjecanja. U osmini finala Mikulec i Majstorović su bili slobodni, da bi ih u četvrtfinalu čekao težak ogled protiv Mateja Mrlea i Adriana Šebalja (Goranin 3, Delnice) koji su dobili s 2:1, a nakon „pripetavanja“ (dodatnih tri udarca nakon 1:1 u setovima) bilo je 11:10. U polufinalu su sa čistih 2:0 savladani Karlo Petranović i Dino Malnar (Goranin 4, Delnice), da bi u finalu bez ikakvih problema s 2:0 savladali Patrika Oreškovića i Karla Lončara (Vatrogasac 1, Otočac), što im je na kraju donijelo i zasluženi naslov državnih prvaka u tandemu.
Kuglački klub Zabok imao je čak tri momčadi na ovoj državnoj smotri. Karlo Mikulec i Marko Majstorović naslov prvaka ostvarili su pod nazivom Zabok 2. Zabok 1 nastupili su Bruno Tomek i Lovro Grljak, a za Zabok 3 Lovro Mikulec i Josip Kobelščak. Oba ova tandema zaustavljena su u četvrtfinalu. Zabok 1 zaustavio je tandem Radnika iz Velike Gorice nakon žestoke borbe rezulatom 2:1, dok je Zabok 3 savladan od tandema Goranin 4.
Konačni poredak:
1. KARLO MIKULEC /MARKO MAJSTOROVIĆ (ZABOK 2)
2. Patrik Orešković/Karlo Lončar (Vatrogasac 1, Otočac)
3. Borna Barišić/Ivan Goran Popovčić (Radnik, V. Gorica)
4. Karlo Petranović/Dino Malnar (Goranin 4, Delnice).
Prethodni članak
Sljedeći članak
Ova neočekivana namirnica podiže šećer do vrha: Nitko ni ne zna, a bolje da je nema u kući
'Dej penaze!' S kapuljačom na glavi pokušao opljačkati dućan u Zaboku pa pobjegao, na terenu policija
Zagorski policajac pomagao u krijumčarenju gotovo 130 kg kokaina od 3 milijuna eura
Roditelj upao u učionicu i vikao na učenika prvog razreda: 'Dijete se treslo, pozvana i policija'
TUŽNA VIJEST: Preminuo bivši župan i istaknuti hrvatski političar
HOROR: Nakon što su ugasili požar, vatrogasci pronašli mrtvo tijelo muške osobe
U Zagorju rođeno 19 beba, od toga čak 14 dječaka. Evo tko su i odakle njihove mame
Traže se veći porezi na slatka i alkoholna pića: 'Prejeftina su, a štete zdravlju'
Eksplozija u obiteljskoj kući! Sve službe na terenu
Na zgradu školske dvorane u Bedekovčini postavljen automatski vanjski defibrilator
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
Dođite u Krapinu na predstavljanje rezultata velikog istraživanja
Zamagljeni prozori su prvi alarm: ignoriranje kondenzacije vodi ravno do plijesni
Ovaj stan u idealnom mjestu za život u Zagorju može biti vaš
Što učiniti ako naiđete na leptira koji prezimljuje?
