START UP Europe Chat u Energetskom centru Bračak : Poduzetnici će moći doznati sve o prednostima poslovanja u poduzetničkom inkubatoru
U prostor poduzetničkog inkubatora nedavno se uselio prvi stanar
U ponedjeljak će se u prostorima Poslovno-tehnološkog inkubatora Krapinsko-zagorske županije u Energetskom centru Bračku održati START UP Europe Coffe chat gdje će moći saznati informacije o perspektivi koju poduzetnički inkubatori pružaju te iskustvu mladih poduzetnika iz Slovenije, Austrije i Hrvatske.
Ležerni razgovor počinje u 13 sati, a Martin Moessler iz Tehnološkog parka Graz, Jure Raztočnik iz Poduzetničkog inkubatora Šentjur, ravnatelj REGEA-e Julije Domac, direktorica Zagorske razvojne agencije Karolina Barilar te poduzetnici stanari inkubatora govorit će o prednostima poslovanja u inkubatoru, poduzetništvu u sektoru energetike te razgovarati o najboljem početku poslovanja na vlastitim primjerima.
Svi zainteresirani su pozvani da pogledaju prostor inkubatora te pitaju sve što ih zanima te poslušaju one koji su već krenuli u poduzetničke vode. Dio predavanja će biti na engleskom jeziku.
Podsjetimo, u prostor poduzetničkog inkubatora nedavno se uselio prvi stanar, Marko Kukec iz Zlatara koji je pokrenuo tvrtku Alpha aplikacije j.d.o.o. Inkubator ima pet prostora različite namijene i različite veličine za tvrtke od jednog do maksimalno šest zaposlenika koje mogu koristiti poduzetnici početnici maksimalno do tri godine.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Tragičan kraj potrage: Nestala učiteljica Barbara (39) iz Zlatara pronađena mrtva
Nestala je Barbara, 39-godišnja učiteljica iz Zlatara! Traže je policija i HGSS
TUŽNA VIJEST: Preminuo poznati zagorski direktor i političar
[FOTO i VIDEO] U Zaboku otvoren prvi McDonald's u Zagorju! Pogledajte kako izgleda
NOĆNA DRAMA: Policija upala u zabočki kafić, uhitila 32-godišnjaka, a onda se akcija nastavila...
Šokantno otkriće! Popularni keks pun otrova - provjerite imate li ga kod kuće
U srijedu u Bedekovčini Dan žalosti zbog tragične smrti žene
Obavijest o evidentiranju nerazvrstane ceste D307-Golubovečka-Košćević
Dođite na premijeru filma "U sjeni Božića", u kojem glumi i Krapinčanka Dea Presečki
[FOTOGALERIJA] Zimska toplička bajka ponovno oduševila i stvorila poseban ugođaj
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
Najbolji popusti za predblagdanski shopping
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
