Obilje dobre zabave i popularni izvođači na prvom CityFESTU
U petak će se na zabočku pozornicu popeti poznati rokeri Psihomodo pop dok je subota rezervirana za kraljicu hrvatske zabavne glazbe Jelenu Rozgu. U nedjelju Zabočane i njihove goste očekuje nastup Sinova Zagorja i Luna benda
U velikom šatoru na trgu ispred City Caffea od 19. do 21. svibnja po prvi se puta održava CityFEST. Trodnevno događanje okupit će renomirana glazbena imena uz brojna popratna događanja za sve generacije, a pod pokroviteljstvom glavnog sponzora PAN -a. CityFEST započinje ovog petka od 14 sati nastupom DJ Giuliana koji će puštati MASH UP sve do 20 sati, a od 21 sat DJ Maka pripremat će okupljene za nastup Psihomodo popa. Popularni rokeri svojim će energičnim nastup zatresti Zagorje, a sa zagorskom će publikom otpjevati plejadu svojim hitova poput 'Ja Volim Samo Sebe', 'Frida', 'Ramona', 'Kad Sam Imao 16', 'Telegram Sam', 'Osjećam Se Haj', 'Natrag U Garažu', 'Bože Čuvaj Psihomodo', 'Mila', 'Debakl', 'Baby', 'Duga Devetka'… U subotu uvertira za večernji koncert jednaka – od 14 do 20 sati očekuje se nastup DJ Giuliana, dok se u 21 sat uz istog DJ – a otvara noćni program. Pozornicom će u subotu zavladati jedna od najpopularnijih pjevačica kako Hrvatske, tako i regije – Jelena Rozga. Njezini koncerti garancija su dobre zabave, a za njih se uvijek traži i karta više.
Energičan nastup i izvedbe hitova kao što su “Bižuterija”, “Razmažena”, “Dobitna kombinacija”, “Nirvana”,“Udajem se“, ”Otrov”,”Kraljica”, ”Tsunami” i mnogi drugi, ali i starih uspješnica svojeg bivšeg sastava Magazin, rasplesat će Zabok i atmosferu dovesti do usijanja. Karte za oba koncerta mogu se kupiti svakoga dana u City Caffe – u. Posljednjeg dana održavanja CityFESTA, u nedjelju, održat će se glazbeni program pod nazivom „najbolje od Zagorja“. Na pozornici će se izmjenjivati Sinovi Zagorja i Luna bend, a program počinje u 16 sati dok je ulaz besplatan. Kroz tri dana gosti će moći uživati u bogatoj gastronomskoj ponudi jela s roštilja, a za djecu je pripremljen lunapark kroz sva tri dana.
Prethodni članak
Sljedeći članak
'VJEŠTICE, IMAŠ DOBRE NOGE': Saborska zastupnica pokazala kako se zabavljala za Noć vještica
KAKVA SREĆA! Amerikancu koji uređuje kuću u Zagorju traktorom stigla dostava iz snova
TUŽNA VIJEST: Preminuo legendarni hrvatski trener. Ostavio je neizbrisiv trag u domaćem nogometu
UŽAS: Glasna eksplozija probudila zapad Zagreba: 'Čule su se sirene'
KRAJ BRAKA: Poznata Hrvatica potvrdila razvod od uspješnog nogometaša
NOVA PRAVILA: Evo tko sve ima pravo na 70 eura pomoći za struju i plin
HRVATSKA U PLUSU! Rođeno više djece nego lani, pao broj umrlih i pobačaja
JESTE LI GA VIDJELI? Nestao je Ante, policija moli pomoć
Novi trošak za vozače na tehničkom pregledu: 'Otišli su nenormalno, auto je postao luksuz'
TRAGEDIJA: Nakon konzumiranja droge preminuo muškarac (45), pritvoren diler
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
