Ivanu Švajgeru mandat ravnatelja OB Zabok
Odlukom Upravnog vijeća, između tri kandidata, Ivan Švajger postao je ravnatelj Opće bolnice Zabok na mandat od 4 godine
Prije nekoliko je tjedana bio raspisan natječaj za ravnatelja Opće bolnice Zabok budući da je tu funkciju
nakon smjene Stanka Beline, vršio Ivan Švajger. Odlukom Upravnog vijeća, između tri kandidata, upravo je Ivan Švajger postao novi ravnatelj OB Zabok na mandat od četiri godine.
Prvi smo dobili komentar na njegovo imenovanje i mandat.
- Zadovoljan sam što sam izabran za ravnatelja i što mi je ukazano to povjerenje -istaknuo je Švajger te je dodao da se kreće u financijsku sanaciju u poslovanju bolnice te će se poduzeti aktivnosti kako bi se opće stanje i kvaliteta usluge u bolnici poboljšala.
Više o imenovanju, kao i onome što u dogledno vrijeme misli napraviti u bolnici pročitajte u slijedećem broju Zagorskog lista.
Prethodni članak
Sljedeći članak
U tijeku velika akcija policije u Zagorju. Podigli i dronove
FOTO: 'Štrajenje' kao dobrodošlica za novorođenu bebu
Župnik upozorio: 'Nemojte to više raditi u crkvi'
Učenik brutalno pretučen u osnovnoj školi. Njegova majka: 'Lupali su mu glavom o umivaonik'
Amerikanac koji je kupio kuću u Zagorju moli za pomoć: 'Život je pun iznenađenja'
[FOTO] Zdravo, fino i zabavno! Djeca u Zaboku oduševila na radionici kuhanja s Lidlom Hrvatska
Delegacija Sjeverne Makedonije u Krapini, Petek: 'Kad dobro radite, stvorite si ugled i tad svi žele raditi s vama'
Delegacija 103. brigade Hrvatske vojske Krapina posjetila zagrebački Mirogoj
Virolog upozorava: Ovaj virus ima sve potrebno da izazove novu pandemiju
U SB Krapinske Toplice obilježen Svjetski dan moždanog udara
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
U Zaboku veselim zvukovima svečano otvoren novi slušni centar Neuroth
[VIDEO] Mario Commerce okupio preko 100 sudionika na konferenciji o riznici i digitalizaciji JLS-a
