[ZGODE IZ SJEVERNE KOREJE] Oroslavska knjižnica bila je premalena za znatiželjnike o Viktorovoj putopisnoj priči
Osim zanimljivih, neobičnih i pomalo nevjerojatnih priča i avantura, Viktor je pripremio fotografije i video zapise koje je sam snimio, kao i nekoliko korejskih suvenira
Sinoć je u Gradskoj knjižnici Oroslavje održano putopisno predavanje oroslavskog putoholičara Viktora Šimunića, koji je tom prilikom s mnogobrojnom publikom podijelio dojmove sa svog posljednjeg velikog putovanja tijekom kojeg je posjetio Sjevernu Koreju.
Interes za ovo predavanje bio je toliko velik da je dvorana knjižnice bila premala za sve, no posjetitelji su Viktorovu putopisnu priču i sjedeći i stojeći odslušali bez daha. Osim zanimljivih, neobičnih i pomalo nevjerojatnih sjevernokorejskih priča i avantura, Viktor je pripremio fotografije i video zapise koje je sam snimio tijekom putovanja, nekoliko korejskih suvenira poput novina, pive, razglednica i dva postera.
Inače, Viktorovu priču prenijeli su i brojni portali, stoga ne čudi da je i na domaćem terenu njegova priča izazvala veliku znatiželju.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Djevojka u Zagorju ispala iz traktorske prikolice, helikopter je odvezao u KBC Zagreb
Uhićeni poznati direktor i njegova supruga
Stravična nesreća: Jedna osoba poginula, druga prevezena u Opću bolnicu
Unutar 3 sata u Zagorju dvije vozačice skrivile iste nesreće: Dvije osobe završile u OB Zabok
Izbio veliki požar: Na terenu 41 vatrogasac i tri protupožarna aviona, u tijeku borba s vatrenom stihijom
Velika novost za građane: Stiže promjena - Država uvodi račun za ulaganje bez poreza
Novi udar na vozače: Stiže ogromno poskupljenje goriva, poznate moguće cijene
LIJEPA VIJEST: U Zagorju proteklog tjedna rođene 24 bebe, evo tko su i odakle njihove mame
Policija u Zagorju nastavila oduzimati električne romobile. Proveli su novu veliku akciju
[FOTO] U Dubrovčanu napreduju radovi na novoj sportskoj dvorani i energetskoj obnovi škole
Što učiniti ako pronađete ptića?
Započelo uređenje ulaza na Novom groblju u Tuhlju
Upravitelj Gospodarenje stanovima d.o.o. nastavlja ulaganja u energetsku obnovu – dovršena obnova zgrade u Zlataru, Matije Gupca 1
Gospodarenje stanovima d.o.o. uspješno privelo kraju još jedan projekt energetske obnove u Zlataru
Kako pomoći ježevima?
