Zbog Malog uličnog festivala zatvara se cesta kroz Stubičke Toplice, promet preusmjeren na obilazne pravce
Vozače koji se ovih dana kreću kroz Stubičke Toplice očekuju privremene promjene u prometu zbog održavanja Malog uličnog festivala.
Naime, od četvrtka, 4. lipnja u 8 sati, pa sve do nedjelje, 8. lipnja u 18 sati, za sav promet bit će zatvorena županijska cesta ŽC 2219 na dionici od raskrižja s državnom cestom D307 do raskrižja s Mlinarskom ulicom.
Privremena regulacija prometa uvodi se radi sigurnog održavanja manifestacije Mali ulični festival, koja će tijekom nekoliko dana u središte Stubičkih Toplica privući brojne posjetitelje i sudionike.
Za vrijeme zatvaranja ceste promet će se odvijati obilaznim pravcima preko Oroslavja. Vozači će moći koristiti rutu Stubičke Toplice – Oroslavje – Stubičke Toplice i obratno, ulicom Viktora Šipeka, Stubičkom cestom, ulicom Marije Jurić Zagorke i ulicom Ljube Babića Đalskog, lokalnom cestom L22070 te županijskim cestama ŽC2217 i ŽC2219.
Organizatori i nadležne službe mole građane za razumijevanje te pozivaju vozače da prate privremenu prometnu signalizaciju i planiraju putovanja na vrijeme.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Oglasila se firma iz prijave protiv Šimunića: 'Evo računa, pa procijenite. Dali smo popust od 54%'
Važna vijest za sve vozače u Hrvatskoj
DHMZ upalio novi meteoalarm za dio Hrvatske, evo kad nam stiže promjena vremena
Policija u Zagorju zaustavila vozača jer je koristio mobitel. Kad je stao, imali su što vidjeti
Pucnjava u Zagrebu: policija traga za napadačem
Turudić: 'Nije točno da smo mi dojavili novinarima za Šimunića, znam tko je dojavio'
Zaposlenik (47) oštetio tvrtku za 1,8 milijuna eura
U godinu i pol inspekcija je izdala 22 prekršajna naloga zagorskim ugostiteljima
Promjena vremena: Visoke temperature, pa pljuskovi s grmljavinom
Vikend pred nama: Zvijezde otkrivaju tko će plivati u ljubavi
Opsjedaju vrtove, voćnjake, balkone, prozore i fasade: Stigla je sezona smrdljivih martina, evo kako ih se riješiti
Ne propustite prvo izdanje sajma zdravo! Rijeka
Kad padne mrak, počinje čarolija: U Radoboju vas očekuje susret s tisućama noćnih leptira
FOTOGALERIJA: Jubilarna 30. Terezijana spektakularno predstavljena u Zagrebu
Noć noćnih leptira 2026.
