ZASKI otvara skijašku sezonu u Sextenu
Prijave za ovaj skijaški izlet primaju se na [email protected] do 25. listopada 2021.
Napokon su se vremena posložila da se može na skijanje izvan države. Zagorski skijaški klub organizira vikend skijanje u predivnim Dolomitima Italije u skijalištu Sexten.
Višestruko nagrađivano skijaško središte u Dolomitima, usred UNESCO-ove svjetske baštine Dolomita nudi 110 vrhunski pripremljenih kilometara staza koje jamče snijeg, fascinantnog prirodnog krajolika uz preko 300 sunčanih dana u Južnom Tirolu garancija su vrhunskog sportskog doživljaja. Na skijalištu gotovo da i nema gužvi, staze su besprijekorno uređene. Za djecu i početnike postoje uređene i ograđene staze s trakama.
Polazak u Sexten je 18.12.-19.12.2021. iz Zaboka i Zaprešića, a sve detalje o ponudi potražite na: http://zaski.hr/otvaranje/
UVJETI ZA POLAZAK NA IZLET: Potrebna je valjana EU digitalna Covid potvrda koja će biti skenirana prilikom ulaska u autobus.
Iskoristite priliku podružite se s prijateljima, uživajte u prirodi i napokon skijajte uz Zagorski skijaški klub. Prijave za ovaj skijaški izlet primaju se na [email protected] do 25. listopada 2021. i broj mjesta je ograničen.
Prethodni članak
Sljedeći članak
[FOTO] Spektakl u Zagorju: glazbena legenda raspjevala prepuni Oro trg
Izbio požar u Zagorju: Jedna osoba teško ozlijeđena, prevezena u OB Zabok
[VIDEO] Zagorski vatrogasci sretno se vratili s omiškog područja
Kad vas uhvati grč u nozi, važno je da odmah napravite 1 stvar i bol će u trenu nestati
Danas još vruće, a onda velika promjena. Temperature padaju i do 10 stupnjeva
Zagorski suci spremno dočekuju novu sezonu
Veliki vremenski preokret: DHMZ upozorava na olujne udare, tuču i snažne pljuskove
Kaos u susjedstvu: Maloljetnica iz Hrvatske autom se zabila u trgovinu, uhićena je
Sudbinski preokret do kraja ljeta: Ova 3 znaka rješavaju velike životne probleme i konačno kreću naprijed
Zabrinjavajuće scene: Zagorski nogometaš napustio teren, radili mu test na tešku ozljedu
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
