Zagorski HNS posjetio Luč Zagorja i predao donaciju skloništu
Apeliramo na naše sugrađane da upravo pri nabavci kućnog ljubimca kao prvu opciju razmotre udomljavanje, kažu HNS - ovci
Povodom Svjetskog dana zaštite životinja članovi HNS-a Krapinsko-zagorske županije posjetili su sklonište za životinje Luč Zagorja. Osim pružanja podrške vodstvu i volonterima skloništa u njihovoj brizi za životinje, zagorski HNS-ovci tom prilikom predali su donaciju suhe hrane za pse te tople pokrivače koji će u ovim hladnim danima itekako koristiti u skrbi za napuštene životinje.
-Ovom simboličnom akcijom želimo doprinijeti podizanju svijesti o zaštiti napuštenih životinja i njihovoj skrbi. Želja nam je potaknuti članice i članove HNS-a i sve ostale naše sugrađane na društvenu odgovornost i aktivizam u zajednici, posebno kad je riječ o zaštiti i pomoći onima kojima je ona potreba, a u ovom slučaju to su napuštene životinje - istaknuo je tom prilikom predsjednik Županijske organizacije HNS-a Robert Šplajt.
Predaju donacije podržao je i županijski vijećnik HNS-a Anđelko Ferek - Jambrek koji je pozvao građane da posjete sklonište za životinje Luč Zagorja i podrže njihov rad. - Sve dok postoje napuštene životinje, njihovo udomljavanje trebalo bi biti prioritet, stoga i mi u HNS-u apeliramo na naše sugrađane da upravo pri nabavci kućnog ljubimca kao prvu opciju razmotre udomljavanje – rekao je županijski vijećnik Anđelko Ferek -Jambrek.
Članice i članovi HNS-a do kraja godine planiraju organizirati još jednu akciju prikupljanja hrane i potrepština za sklonište te pozivaju sve da im se u tome priključe.
Prethodni članak
Sljedeći članak
OBJAVLJENA IMENA: Ovi su Zagorci sudjelovali u velikoj 'narko špediciji', poznati svi detalji
Vrhunski kuhari uvijek dodaju ovo u prezle: piletina ostaje hrskava satima, a tajna je u jednom jednostavnom sastojku
Smanjuje apetit i sprječava prejedanje: Palenta dijeta traje samo 4 dana, a čini čuda za tijelo
Tko sve u Hrvatskoj mora ponovno na vozački ispit: Evo zašto to košta ‘bogatstvo’ i dodatno komplicira život
Užas u Oroslavju: 21-godišnji vozač završio u dvorištu kuće, izvlačili ga vatrogasci – teško je ozlijeđen
Tomašević izvan sebe, drhti mu glas od šoka: 'HDZ laže, ovo je nezapamćeno nasilje'
Hajdaš Dončić: E, Andrej, taj film nećeš gledati
Eksplozija u tvornici: ozlijeđeno petero ljudi, prevezeni u Opću bolnicu
Odlične vijesti: Auto možete kupiti već od 155 eura, država rasprodaje vozila
Dojava o bombi u zagrebačkom Gradskom poglavarstvu: 'Tomašević neće dočekati jutro'
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
Dođite u Krapinu na predstavljanje rezultata velikog istraživanja
Zamagljeni prozori su prvi alarm: ignoriranje kondenzacije vodi ravno do plijesni
Ovaj stan u idealnom mjestu za život u Zagorju može biti vaš
Što učiniti ako naiđete na leptira koji prezimljuje?
