Prethodni članak
Sljedeći članak

Zagorski 'Gromovi' za svoju 30. obljetnicu osnutka daruju krv!

Akcija će biti organizirana u Tjednu Crvenog križa (8. - 15. svibnja).


Na inicijativu članova Udruge ratnih veterana 2. gardijske brigade Gromovi, podružnice Krapinsko - zagorske županije  koji obilježavaju 30. obljetnicu svog osnutka, Gradsko društvo Crvenog križa Zabok će u ponedjeljak, 10. svibnja organizirati izvanrednu akciju dobrovoljnog darivanja krvi. Akcija će se održati od 11 do 16 sati u Vatrogasnom domu Zabok, Trg Dragutina Domjanića 1, Zabok. (pauza od 13 do 13,30h)

KRATKO PRIOPĆENJE UDRUGE RATNIH VETERANA „GROMOVI“

Hrvatski branitelji i Hrvatski Crveni križ godinama, u najtežim vremenima ratova i elementarnih nepogoda surađuju i pomažu jedni drugima, zajedno smo tu uz naš narod. Kako prije, tako i sada, a nadamo se i ubuduće.
Povodom 30. godišnjice osnutka 2. gardijske brigade „GROMOVI“ pozvali smo naše članove na akciju dobrovoljnog darivanja krvi, kao i sve ostale članove braniteljskih i stradalničkih udruga proizašlih iz Domovinskog rata sa područja naše županije.

Neka to bude dio naše obljetnice od 30 godina, a na dobrobit zdravlja svih stanovnika Lijepe naše.

Udruga ratnih veterana „Gromovi“ povodom 30. obljetnice osnivanja 2. gardijske brigade jedan je od organizatora dobrovoljnog darivanja krvi i u Sisku, Karlovcu, Dugoj Resi i Zagrebu, najavili su zagorski Gromovi.

Gradsko društvo Crvenog križa Zabok na ovu izvanrednu akciju poziva i ostale darivatelje koji se neće moći odazvati redovitom ciklusu akcija DDK od 17. – 21. svibnja 


Još članaka iz "Vijesti"

Facebook

Pojačan je promet na gradskim prometnicama i obilaznicama. Zastoji su povremeno na dionicama cesta gdje traju radovi. Vozačima savjetujemo da prilagode brzinu i način vožnje uvjetima na cestama. NAJAVA RADOVA ZA VEČERAS (05./06. SVIBNJA...

 
iz valute
u valutu

Tečajna lista služi isključivo u informativne svrhe i podliježe promjeni bez prethodne najave. Zagorje.com ne može jamčiti točnost tečajne liste koju koristi konverter. Prije provođenja stvarnih transakcija potrebno je provjeriti trenutni tečaj kod službene ustanove. Tečajna lista dohvaćena je prema online podacima Hrvatske narodne banke.

mojtv.hr - kompletan tv program