ZAGORCI, OPREZ: Od danas do nedjelje velika policijska akcija u Zagorju
Na području Policijske uprave krapinsko-zagorske od 8. do 14. kolovoza 2022. godine, policijski službenici će pojačano nadzirati brzinu kretanja vozila ali i ostalih prekršaja koji ugrožavaju sigurnost cestovnog prometa, najavila je policija.
-Ova akcija usklađena je s akcijama Europske unije za 2022. godinu, a sukladno navedenom terminu provodi se na području svih policijskih uprava u Republici Hrvatskoj. Također će se 10. kolovoza 2022. godine, od 08,00 do 14,00 sati, na području Policijske uprave krapinsko-zagorske provesti ciljana akcija u prometu nadzora brzine kretanja vozila, ali će se pozornost usmjeriti i na druge prometne prekršaje - kažu u PU krapinsko-zagorskoj.
Prethodni članak
Sljedeći članak
UŽAS U ZAGORJU: Mrtvo tijelo pronađeno u stanu, policija nam otkrila prve detalje
Inspekcija utvrdila: Svaki treći OPG na tržnicama prodaje 'tuđu' robu
HOO žestoko 'opalio' po Šimuniću: 'Kombijem ćemo mu iskrcati desetke tisuća stranica u Oroslavje'
Strašna nesreća: Jedna osoba poginula, druga hitno prevezena u Opću bolnicu
Podignuta optužnica protiv Zagorca koji je vozio suprugu na Hitnu, a nije joj smio ni blizu
Veterani Modrić i Džeko neće biti najstariji na SP-u. Evo tko je stariji od njih
FOTOGALERIJA: Uskrsna poruka iz Svetišta MBB: Od praznog groba do plodova vjere – Kako Bog progovara svakome od nas
Izgorio traktor vrijedan 30 tisuća eura: Policija otkrila uzrok požara
Na uskrsno jutro pijani vozač tipkao po mobitelu i sletio s ceste. Zabio se u betonski mostić
Šokantna računica: Je li rad u inozemstvu zaista isplativiji?
Fran iz Zagreba: Svjež zrak u domu bez propuha i vlage
Upravitelj Gospodarenje stanovima d.o.o. provodi energetsku obnovu višestambenih zgrada oštećenih u potresu u Hrvatskom zagorju
Pravila ponašanja u prirodi
Proljetna noćna mora: Vlaga i plijesan na svakom koraku!
