Prethodni članak
Sljedeći članak

[VIDEO] Pjesmom i u veselom raspoloženju krapinski maturanti obilježili završetak srednjoškolskog obrazovanja

Gradonačelnik Krapine Zoran Gregurović istaknuo kako su mu se maturanti obratili sa zamolbom da žele u Krapini bar na neki način obilježiti završetak srednjoškolskog obrazovanja i da im je jednostavno morao izaći u susret


Tradicionalna norijada maturanata je ove godine, zbog epidemije koronavirusa, otkazana, no to nije spriječilo krapinske maturante da se ove godine provesele i na neki način obilježe kraj srednjoškolskog obrazovanja. Kako bi se oprostili s prijateljima i još jednom svi okupili, danas je kroz ulice Krapine prošla vesela povorka maturanata Srednje škole Krapina. Pjesmom i u veselom raspoloženju maturanti su krenuli u povorku od Srednje škole po Parku Matice hrvatske do DM-a, pa prema Trgu i kroz Trg opet u Park do Srednje škole. Zahvalili su gradonačelniku Grada Krapine Zoranu Greguroviću što je saslušao njihove želje i odobrio njihovu „mini norijadu”.

 

Gradonačelnik Krapine Zoran Gregurović istaknuo je kako su mu se maturanti obratili s zamolbom da žele u Krapini bar na neki način obilježiti završetak srednjoškolskog obrazovanja i da im je on jednostavno morao izaći u susret. – Ovo je generacija koja je ostala uskraćena za puno toga. Ovo je generacija koja nije mogla osjetiti ono što smo mi osjetili prijašnjih godina kad smo sami bili maturanti. Pošto ove godine nema klasične norijade, krapinski maturanti su mi se obratili sa zamolbom da bi se željeli okupiti i da svoj završetak školovanja ipak obilježe na neki način. Ja mislim da smo im jednostavno morali izaći u susret, da ne budu generacija koja je propustila baš sve - istaknuo je gradonačelnik Gregurović i dodao da je Srednja škola Krapina najveća škola u našoj županiji te da je Gradu Krapini interes da ovdje dođe što više učenika. - Ono što mogu istaknuti kao bivši učenik ove škole, uz sve one podatke koje imamo, to je iznimna uspješnost ove škole i učenika s mnoštvom programa koji se nude za učenike. Ova škola je uistinu perjanica školstva, ne samo u Krapini nego i u cijeloj našoj županiji – kazao je gradonačelnik Gregurović.

FOTOGALERIJU S DOGAĐANJA POGLEDAJTE NA SLJEDEĆOJ POVEZNICI: https://www.zagorje.com/fotogalerija/norijada-u-krapini

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Još članaka iz "Vijesti"

Facebook

Zbog prometne nesreće na autocesti A1 na 393.+850 km između čvorova BISKO i BLATO NA CETINI u smjeru Dubrovnika vozi se uz ograničenje brzine 40 km/h. Molimo korisnike za strpljenje.  Moguće su poteškoće u prometu, povremeni zastoji i vožnja...

 
iz valute
u valutu

Tečajna lista služi isključivo u informativne svrhe i podliježe promjeni bez prethodne najave. Zagorje.com ne može jamčiti točnost tečajne liste koju koristi konverter. Prije provođenja stvarnih transakcija potrebno je provjeriti trenutni tečaj kod službene ustanove. Tečajna lista dohvaćena je prema online podacima Hrvatske narodne banke.

mojtv.hr - kompletan tv program