[VIDEO] Opljačkali i ubili staricu u Bedekovčini, susjedi u strahu i šoku
Starica je živjela sama, a susjedima je bilo čudno što se ne javlja na telefon
Sinoć oko 20.30 sati policija je zaprimila dojavu hitne medicinske pomoći kako su u obiteljskoj kući u Bedekovčini pronašli mrtvo tijelo 76-godišnjakinje. Očevid su obavljali Županijsko državno odvjetništvo iz Zagreba djelatnici za forenzična ispitivanja i vještačenja i policijski službenici te se sumnja na nasilnu smrt.
Ekipa portala zagorje.com danas je otišla do obiteljske kuće u kojoj je starica živjela i to sama. Riječ je o slijepoj ulici nedaleko od samog centra Bedekovčine, a staričina kuća je zadnja u nizu. Iz kuće do njezine izašle su dvije susjede koje su posljednje vidjele staricu živu. - U srijedu navečer smo došle nas tri od crkve. Sve smo otišle svojim kućama – rekle su nam susjede. Jučer ju, kaže, nisu vidjele i ne bi ni znale što se dogodilo da ubijena nije trebala ići kod frizera. - Frizerka je navodno zvala njezinog zeta i pitala što se događa s njom jer se ne javlja na telefon. Zet je zvao hitnu pomoć, a hitna pomoć policiju – ispričale su nam dvije susjede.
Kažu da su čule lavež susjedovog psa te večeri kad se ubojstvo dogodilo, no nisu reagirale, jer kako su objasnile, pas stalno laje i nisu mogle ni slutiti kakva se tragedija dogodila. - Jako nas je potreslo to, a cijeli bedekovčanski kraj je danas pričao o tome – ispričale su susjede i dodale kako su čule da je kuća ubijene bila sva ispremetana. Ispričale su kako je prije dva mjeseca opljačkana i kuća njihovog susjeda koji živi u istoj ulici.
Treća susjeda, koja živi ulicu niže također je u šoku. - Još mi se sad ruke treseju. Tek ujutro smo čuli. što se desilo. Netko ju je ubio, no tko ne znamo – ispričala je susjeda i dodala kako je čula da je iste večeri s bankovne kartice ubijene skinut sav novac kojeg je imala na računu.
Četvrta susjeda je pak rekla da je ubijena navodno bila sva crna, ali i da joj je tko god da je učinio ubojstvo, zario nož u trbuh.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Podignuta optužnica protiv Zagorca koji je vozio suprugu na Hitnu, a nije joj smio ni blizu
UŽAS U ZAGORJU: Mrtvo tijelo pronađeno u stanu, policija nam otkrila prve detalje
HOO žestoko 'opalio' po Šimuniću: 'Kombijem ćemo mu iskrcati desetke tisuća stranica u Oroslavje'
Inspekcija utvrdila: Svaki treći OPG na tržnicama prodaje 'tuđu' robu
Preminuo poznati Zagorec: 'Počivali u miru, profesore!'
Kolinda nedavnom objavom digla prašinu. Sada je poslala novu poruku Zagrebu
Šok za vozače ili olakšanje? Vlada sutra odlučuje o cijenama goriva, Medved ima jasnu poruku trgovcima!
Tragedija na Uskrs: jedna osoba poginula, druga završila u bolnici
Veterani Modrić i Džeko neće biti najstariji na SP-u. Evo tko je stariji od njih
Šokantna računica: Je li rad u inozemstvu zaista isplativiji?
Fran iz Zagreba: Svjež zrak u domu bez propuha i vlage
Upravitelj Gospodarenje stanovima d.o.o. provodi energetsku obnovu višestambenih zgrada oštećenih u potresu u Hrvatskom zagorju
Pravila ponašanja u prirodi
Proljetna noćna mora: Vlaga i plijesan na svakom koraku!
